Опис

   Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Львів - це культурна столиці України, Львів неповторний та незмінний, Львів - історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій. Це місто, яке "охороняють" кам'яні благородні леви та яке змусить Вас повірити в мрію. Загадковості Львова не має меж.

   Якщо все це для Вас, то Ви маєте унікальну можливість поїхати разом із "Вікторія-тур" до культурної столиці України та відвідати екскурсію «Вуличками старого Львова». 

В перший день нашої екскурсії ми пропонуємо пройтись вулицями старого Львова.

    Це найпопулярніша екскурсія у місті, оскільки дозволяє оглянути всю центральну частину міста, тобто старий Львів, який забудувався ще в далекому XVI ст. та частину австрійського міста - кін. XVIII-поч. XIX ст.
    Під час екскурсії Ви побачите: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької - унікальну памятку архітек тури кін. XIX ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи, памятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську "статую свободи", греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції.

    

    Побачите деякі місця зйомок фільму "Дартаньян і три мушкетери", зокрема місце дуелі Дартаньяна з Атосом, Портосом та Арамісом, унікальну памятку барокової архітектури сер. XVIII ст. Домініканський костел, памятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, побуваєте на площі Ринок - центральній площі міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почуєте дивовижну історію про львівську ратушу і про огидний чотирикутник з комином посередині, про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, любовний трикутник, багатого грека Константина Корнякта та смерть Івана Підкови.

    Ви також побачите: Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці - єдину памятку готики у Львові та каплицю Боїмів зі скульптурою Ісуса Христа Скорботного, Успенську православну церкву, в якій було висвячено Петра Могилу, залишки середньовічних мурів, які охороняли місто та почуєте унікальну історію захоплення міста у 1704 р., старий єврейський квартал, багато цікавих кавярень, та заміський комплекс Бернардинського монастиря, почуєте безліч легенд, які з ним повязані, памятник засновнику міста Данилу Галицькому, найстаріший готель, перший львівський хмарочос. 

  Після ескурсії пропонуємо відвідати Крафтову пивоварню у Львові від Холдингу емоцій «Фест» та скуштувати смачного львівського пива!!!

   Ні для кого не секрет, що Львів має давню традицію пивоваріння. Однак масові виробники пива зараз борються за споживача не якістю продукту, а маркетинговими інструментами. Холдинг емоцій «Фест» наприкінці минулого року руйнуючи ринкові стереотипи відкрив новий заклад, що відновлює ім'я міста з добрим пивом.

   Пивний театр "Правда" розташований на площі Ринок, адже правдиве львівське пиво й має народжуватись у самому центрі Львова. Будівля на площі Ринок, 32 була збудована ще на початку ХХ століття як торговий центр. До початку Другої Світовї тут розташовувася ювелірний салон, пізніше — торговий дім, а після 50-тих років — універмаг.

   Сьогодні ж приміщення ідеально підійшло для пивоварні: тут мало перегородок та стін, багато відкритого простору, аби не лише розмістити виробництво, але й показати його відвідувачам.

  

   Особливістю нової львівської пивоварні є мануфактурність усіх процесів, ресторатори не просто дотримуються стандартів, як і пивоварні-гіганти, але й можуть експериментувати з рецептурами і постійно удосконалювати своє пиво, створювати нові смаки, і, головне, контролювати кожен етап роботи.

    

      Отож, запрошуємо Вас насолодитись пивом та почути цікаві новини про його виготовлення!!!

Файної Вам насолоди!!! Але не зловживайте АЛКОГОЛЕМ!!!

    Наступний день наш буде не менш цікавим, адже ми з Вами відвідаємо дійсно королівське місто України – Жовкву.

   Надзвичайно цікава історія унікального українського міста налічує понад чотири століття. Жовква була закладена ще в 1594 році як неповторне місто, яке згодом стало буферною зоною для перетину багатьох торгівельно-культурних шляхів та історичних подій. Краса та історія міста зачаровує туристів з усього світу, а справжніх романтиків примушує приїжджати сюди не один раз.

   Кожен з нас планує свою подорож і під час вибору туристично привабливого об’єкту в першу чергу звертає увагу на особливості та неповторність місцевості, когось цікавить історія, когось цікаві факти і легенди, а хтось просто хоче помилуватись красою стародавніх замків, храмів та будівель.       Все це ви зможете знайти в Жовкві та її околицях – чудовому ренесансному містечку. Ось кілька причин, чому варто обирати Жовкву:

   Жовква – це королівська резиденція, з цим місцем пов’язано життя правнука Станіслава Жолкевського – короля Речі Посполитої Яна III Собеського, його кохання, військові звитяги та нащадки.

   Жовква – це місце, з яким пов’язано життя багатьох відомих постатей – Б. Хмельницький, Петро I, Іван Мазепа, Іван Руткович, Садок Баронч, Леопольд фон Захер-Мазох, Іван Франко, Іван Крип’якевич, Петро Нестеров.

   Жовківщина – багата природничо-рекреаційними зонами, ліси, озера, чисті джерела.

  

   У місті є цікаві й давні традиції, про які можна дізнатись відвідавши це місто.

   Жовква збудоване за концепцією «ідеальних міст» доби Ренесансу. Суть концепції полягала у створенні збалансованої планувальної структури міста — кожному архітектурному об'єктові відводилося певне розміщення відносно інших.

   До видатних історико-архітектурних ансамблів Жовкви відносяться: Ринкова площа (сучасна площа Вічева) із замком 1594 року, костелом Святого Лаврентія XVII століття, Василіанським (XVII—XX століття) і Домініканським (XVII—XVIII століття) монастирями та ін. Високу художню цінність мають 2 дерев'яні церкви, збережені на території колишніх передмість та синагога в стилі Ренесанс. А ще - багато різних старожитностей за межами центральної частини міста.

   Всі ці і багато інших архітектурних цінностей є у Жовкві, отож,  не зволікайте та записуйтесь на подорож, щоб побачити цю красу.

   Після королівського міста ми повертаємось  до Львова, аби ще трохи насолодитись цим містом.

   Сьогодні ми побуваємо у Будинку вчених, де відбувалися зйомки фільму "Дартаньян і три мушкетери", побачите будівлі двох провідних ВУЗів Львова - ЛНУ ім. Івана Франка та Львівської політехніки, побуваєте у Соборі Святого Юра.

      

   І сьогодні ми завітаємо в парк «Високий замок» та етно-парк у Львові «Шевченківський гай».

  

   Якщо ви не бачили Високий замок, то ви не бачили Львова. Адже з глибини віків саме він вважався візиткою старовинного міста Лева. Романтичний парк, овіяний таємничими легендами та нестримною атмосферою свободи, з висоти понад 400 метрів розкриває всю красу та велич міста.

   Свою назву парк дістав не даремно. Ще у XІІI столітті Данило Галицький, розгледівши вигідну у військовому відношенні гору, наказав збудувати там фортецю і переніс до неї свою резиденцію. З того часу цю круту гору, оповиту лісами, стали називати Замковою (Княжою) горою.

   Сьогодні, парк «Високий замок» загальною площею 36 га – це найулюбленіше місце романтичних львів’ян та найвідвідуваніше місце серед туристів, він складається з двох терас: верхньої та нижньої. На верхній терасі знаходяться залишки фортечної стіни Високого замку, штучний курган з оглядовим майданчиком.

   «Високий замок» - найвища точка міста, він відкриває приголомшливий вид на старовинну архітектуру та безкраї простори. Тут можна не лише насолодитися безмежною атмосферою, а й відпочити в алеях чудового парку чи весело провести час в затишному ресторані на узбіччі гори. Рекомендуємо відвідати цю таємничу Княжу гору в пошуках втраченого натхнення…

   Музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» – етно-парк у Львові

  

   Парк «Шевченківський гай» у Львові – це музей під відкритим небом. Він розташований недалеко від парку «Високий замок», на території, яку місцеві називають Кайзервальд.

   Це зелена місцина, недалеко від центру Львова, де Ви можете відпочити та прогулятись територією музею, подивитись на його експонати. 

   Тут Ви можете побачити близько 120 пам’яток народної архітектури із західних регіонів України. Вся територія Шевченківського гаю поділена на шість маленьких сіл, в яких зібрані експонати із певних регіонів: Бойківщина, рівнинне Закарпаття, Лемківщина, Львівщина, Буковина, Покуття, Гуцульщина, Полісся, Волинь. Такі ж самі назви мають і міні-села.

  

   Тут Ви зможете зайти до хати, яка побудована ще у 1749 році. Допоможуть Вам уявити господарське життя у цих регіонах водяний млин, вітряк, сукновальня, тартак, кузня, олійниця, які тут розміщені. До речі, тут, поміж всіх світових скансенів, зібрана найбільша кількість старовинних храмів.

 

 Вирушайте до Львова та наповніть серце любов'ю!!!