22 - 23 жовтня

   

Опис

Львів – місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, сиру і вина, духом романтики і архітектурною довершеністю.

Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Львів – це  культурна столиці України. Львів неповторний та незмінний. Львів – історія, що втілена у силуетах архітектурних композицій. Це місто, яке «охороняють» кам'яні благородні леви та яке змусить Вас повірити в мрію. Загадковості Львова не має меж.

   

Якщо Ви ще не були у Львові або ж знову маєте бажання прогулятися чарівними вулицями міста, то «Вікторія-тур» пропонує Вам  унікальну можливість відвідати екскурсійний тур «Вуличками старого Львова» та завітати на Свято сиру і вина.

  

У перший день нашої екскурсії ми пропонуємо пройтись вулицями старого Львова. Це найпопулярніша екскурсія у місті, оскільки дозволяє оглянути всю центральну частину міста, тобто старий Львів, який забудувався ще в далекому XVI ст. та частину австрійського міста – кінець XVIII - початок XIX ст.

Під час екскурсії Ви побачите: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької – унікальну пам’ятку архітектури кінця XIX ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам’ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську «статую свободи», греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції.

   

Також Ви матимете можливість відвідати унікальну пам’ятку барокової архітектури сер. XVIII ст. Домініканський костел, пам’ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, побуваєте на площі Ринок – центральній площі міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань, почуєте дивовижну історію про львівську ратушу і про огидний чотирикутник з комином посередині, про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, любовний трикутник, багатого грека Костянтина Корнякта , смерть Івана Підкови та ще багато цікавого.

Після екскурсійного туру містом «Вікторія-тур» пропонує усім гурманам зануритись у світ сирів та розібратись із розмаїттям їх видів, а саме, завітати на Свято сиру та вина.

Свято сиру і вина – гастрономічне свято, на якому можна довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, конкурси, концерти музичних колективів та скуштувати сиру і вина.

Сьогодні існує надзвичайно багато видів сиру, а от можливості всіх їх спробувати та обрати із широкого асортименту улюблений – не так багато.

Однак ніщо краще не може смакувати так вдало зі шматочком сиру як келих чудового вина. Тому до даного фестивалю приєднуються й винороби, які щороку представлять свою найкращу продукцію та змагаються за прихильність серед поціновувачів вина. 

    

Учасники дегустацій матимуть можливість скуштувати понад 40 видів вина. До цих напоїв подадуть спеціально підібраний сир, ароматну домашню випічку та елітний виноград.

   

Також, вже традиційно, на Святі відбудеться випікання гігантського Львівського сирника. Сирник готуватимуть відомі львівські ресторатори за давніми рецептами та ним пригостять усіх присутніх на святі! Організатори Свята сиру і вина запропонують Вам не тільки посмакувати та придбати сирні страви, алей спробувати приготувати їх самостійно під час кулінарних майстер-класів. Усі гості свята разом із родинами зможуть взяти в них участь протягом цих фестивальних днів. Крім того на Святі сиру і вина діє хороша традиція давити виноград, як це робили колись. З видавленого соку потім роблять фестивальне вино. 

     

Варто зауважити, що вино можна не тільки пити, але й ним малювати чудові картини. Багаті відтінки червоного, багряного надихнуть на втілення найсміливіших задумів! Картини вином, винна каліграфія – усе це можна побачити тільки на Святі сиру та вина.

Цікавою і насиченою буде програма і для дітей. Захоплюючі атракції, майстер-класи з виготовлення сирних коників та інші забави. До того ж працюватиме арт-майстерня, святкова пошта «Зі Львова з любов’ю», за допомогою якої можна буде відправити Art-листівки та поділитися враженнями із близькими.

     

Свято сиру і вина стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, побувати на винних дегустаціях та скуштувати найрізноманітніші види сиру і насолодитися вином від кращих виробників.

Наступного ж дня ми знову мандруватимемо містом Лева. Під час автобусно-пішохідної екскурсії ми матимемо можливість відвідати Львівську політехніку, Університет ім. І.Я. Франка, Високий замок, собор св. Юра та багато чого цікавого.

Якщо ви не бачили Високий замок, то ви не бачили Львова. Адже з глибини віків саме він вважався візиткою старовинного міста Лева. Романтичний парк, овіяний таємничими легендами та нестримною атмосферою свободи, з висоти понад 400 метрів розкриває всю красу та велич міста.

   

Свою назву парк дістав не даремно. Ще у XІІI столітті Данило Галицький, розгледівши вигідну у військовому відношенні гору, наказав збудувати там фортецю і переніс до неї свою резиденцію. З того часу цю круту гору, оповиту лісами, стали називати Замковою (Княжою) горою.

Сьогодні, парк «Високий замок» загальною площею 36 га – це найулюбленіше місце романтичних львів’ян та найвідвідуваніше місце серед туристів, він складається з двох терас: верхньої та нижньої. На верхній терасі знаходяться залишки фортечної стіни Високого замку, штучний курган з оглядовим майданчиком.

«Високий замок» - найвища точка міста, він відкриває приголомшливий вид на старовинну архітектуру та безкраї простори. Тут можна не лише насолодитися безмежною атмосферою, а й відпочити в алеях чудового парку чи весело провести час в затишному ресторані на узбіччі гори. Рекомендуємо відвідати цю таємничу Княжу гору в пошуках втраченого натхнення…

Греко-католицький архикатедральний собор Святого Юра – величний рококовий архітектурний ансамбль XVIII століття (до нього входять собор, дзвіниця, митрополичі палати і капітульні будівлі) домінує на високому узгір'ї над Львовом, чудово поєднуючись із міським ландшафтом.

Уперше на цій горі церкву з печерним монастирем збудував у XIII столітті галицько-волинський князь Лев Данилович для свого дядька Василька, котрий вирішив відійти від справ світських і присвятити своє життя служінню Богові. Сучасний ансамбль у стилі рококо збудований у 60-х роках XVIII століття зодчим Бернардом Меретином. Вихований у дусі західноєвропейських архітектурних традицій, Меретин при  зведенні храму використав також і традиції українського сакрального мистецтва.
 
Інтер’єр храму вражає багатством і різноманіттям іконопису. На особливу увагу заслуговує діяльність видатного художника XVIII століття Луки Долинського, – він намалював ікони вівтаря з постатями пророків, які відзначаються шляхетністю образів, трактованих з позицій гуманізму. У кіоті лівого нефу обов’язково слід оглянути цінну реліквію – ікону Теребовлянської Матері Божої XVII століття. 1663 року з очей Богородиці 40 днів текли сльози, як попередження про турецьку облогу міста. Вдруге ікона заплакала 1704 року, коли шведський король Карл XII загарбав Львів. До наших днів ікону покриває срібна риза, справлена ігуменом теребовлянського монастиря.
 
    

У підземній частині собору – крипті – знаходяться саркофаги найвизначнішого діяча Греко-Католицької Церкви митрополита Андрея Шептицького та інших ієрархів.  

Навпроти собору стоїть палац митрополитів, споруджений архітектором Фесінґером у XVIII столітті у стилі рококо з деякими вкрапленнями класицизму. Апартаменти палацу мають багате оздоблення. З іншого боку храму височіє дзвіниця, на якій висить найдавніший дзвін у всій Україні. Напис на ньому датований 1341 роком і свідчить про військові лихоліття давніх часів. Зі східної тераси подвір’я храму відкривається величний вигляд на місто.  

Собор Святого Юра символізує святиню, яка на українській землі стала мостом єднання великих надбань християнської культури та духовності двох гілок: візантійського Сходу і латинського Заходу.
 

Окрім того, для тих, хто вдосталь не насолодився розмаїттям сирної та винної продукції зазначаємо, що Ви матимете можливість знову долучитися до свята або ж продовжити мандрівку вуличками міста, завітати у Криївку та скуштувати медовухи, смачної домашньої ковбаски, ароматного борщику чи грибної юшки, придбати сувенірну продукцію на ринку…

    

 

«Вікторія-тур» вважає, що місцем зустрічі справжніх гурманів є Свято сиру і вина у Львові! 

Запрошуємо усіх бажаючих розділити цю святкову атмосферу разом з

туристочною агенцією «Вікторія-тур»!!!

 

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

 

 

Ми в соціальних мережах: