22-23 грудня

Опис

  Кожен з нас чув про Львів - це чарівний куточок України. Тут навіть думається інакше, адже місцевий колорит просто вражає і забирає Вас в інший всесвіт.

  

  Львів залишається в пам'яті того, хто побував тут назавжди! Це місто взяло все найкраще з усіх країн, до складу яких входив, і з величезним задоволенням ділиться з жителями і туристами цією спадщиною. А гостинності місцевих жителів може кожен позаздрити!

  В перший день нашої подорожі на Вас чекає пішохідна екскурсія по старовинному Львову, екскурсія в Палаці Потоцького та захоплююча екскурсія  нічним Львовом!

  

  Не просто так це місто називають культурною столицею України. Прогулюючись вузькими вуличками і вдихаючи аромат кави, просто неможливо не оглянути всі визначні пам'ятки Львова, кількість і багатогранність яких просто вражають. Кафедральний собор, будівництво якого було розпочато ще в далекому 1360 році. Ще однією архітектурною і культурною спадщиною є Домініканський костел, який одним своїм виглядом викликає невимовний захват. Площа Ринок, є улюбленим місцем туристів, а також - це центральна площа міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань. У вас навіть є можливість поглянути на шматочок Австрії, помилувавшись місцевою Ратушею.

  

Львівський театр опери та балету ім.Соломії Крушельницької

    

  Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької - унікальну памятку архітек тури кін. XIX ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи. Названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Міський театр став одним з найвидатніших споруд Львова, побудованих в кінці періоду, який в історії архітектури характеризується як “історизм” або “еклектика”. Стилістично споруда відноситься до неоренесансу і необароко, присутні також елементи модерну.

Собор Святого Юра - шедевр архітектури бароко.

  

 Пам’ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу

  

 Церкву Св.Ольги і Єлизавети

  

Парк Високий Замок

    

  Більш повно дізнатися історію та культуру Львова можна відвідавши парк Високий замок. З цим місцем пов’язано безліч історій і легенд. Сюди приїжджають, щоб відпочити душею, вдихнути ковток історії, насолодитися незабутніми пейзажами околиць. Замкова гора Львова, в прямому сенсі, є серцем цього унікального міста. Тут відбувалися неймовірні події, що залишили слід в історії всього українського народу.

  

Львівський центральний каток

  

  Також Ви матимете можливість відвідати пам’ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, любовний трикутник, багатого грека Костянтина Корнякта, Львівську «статую свободи» та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції та ще багато цікавого.

  

 Ввечері на Вас чекає не проста екскурсія, а справжня нічна пригода, наповнена враженнями, легендами та непередбаченими історіями.

  

  

  Цю екскурсію проводить гід в одязі нічного бургомістра (мера) Львова, а самі туристи стають його помічниками – приймають посвяту в нічних вартових нашого міста. Проходячи повз старі будинки, Ви перевірятимете, чи нічого не загрожує їхнім мешканцям.

  

  Чи знаєте ви, що нічний тур по Львову залишає незмірно більш сильні враження від знайомства з містом, ніж походи по Львову в світлі дня, і таємничість і загадковість нічних вулиць дозволяє вам відчути справжній дух міста? Нічні пішохідні екскурсії по Львову - це можливість побачити площі та сквери у світлі неонових ламп, яскраву ілюмінацію центральних площ і теплі вогні ліхтарів на старовинних вуличках. Ви зможете зробити ефектні фотографії, адже нічна зйомка завжди більш ефектна, ніж денна, і при хорошій якості фотографій дасть фору будь-якому денного знімку одного і того ж об'єкта зйомки. 

  

Палац Потоцьких

  Авторство цієї величної будівлі приписують французу - Луї д'Оверню. Він працював на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького і виконав його пречудово. Це один із найбільших палаців у Львові. Якщо ж врахувати, що розташований він у історичному центрі Львова, колорит видається ще ефектнішим. Велич посеред вузьких вуличок, всипаних архітектурними пам’ятками.

       Для самостійних прогулянок ми пропонуємо Вам знайомство з багатовіковими ресторанними традиціями міста, про які Ви безсумнівно чули:
"Дім легенд" - казковий будинок, де живе сажотрус і оживають чудеса.

     

"Криївка" - секретне місце в центрі Львова, куди потрапити можна тільки знаючи пароль.

    
"Пошта на Друкарській" - поштове відділення міста, де можна побачити величезну колекцію листівок і спробувати фірмовий поштовий кави і смачні десерти.

     
"Гасова лямпа" - тут Ви можете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичні настойки: "бензівку", "нафтівку", "гасівку".

    
"М'ясо і справедливість" - ресторан, де живе і керує львівський кат. Величезний вибір М'ясних страв!

    
"Львівська копальня кави" - де Ви можете спуститися в шахт і подивитися, як видобувають каву під землею.

    
"Під золотою розою" жидівська кнайпа, де в меню відсутні ціни і за кожну страву доведеться торгуватися.

    
"Найдорожча ресторація Галичини (" Масони ") - це найвищі ціни Львова. Спробуйте знайти її серед житлових квартир будинку! Список оригінальних" кнайп "у Львові з кожним роком збільшується, але якщо Ви не відвідали як мінімум одне з цих закладів - Ви не були у Львові.

     

Це місто, яке проникає навіть в найглибші частинки вашої душі і оселяється там. Він прекрасний! Як багато загальних слів... Можна годинами звиватися в красномовних, рясних словоформах і все хороше, що тільки можна знайти в словнику – легко можна застосувати до Львова.
Не вірите? Вважаєте нас упередженими? Ха! А ви приїжджайте сюди! Скуштуйте ароматної кави або живого пива! Погуляйтися вулицями міста... Загалом, про Львів ніхто не розповість краще, ніж він сам!

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

 

 

Ми в соціальних мережах: