16 грудня

Опис

          Чи доводилося Вам мчатися посеред засніжених гір на санях Святого Миколая чи розповідати Чудотворцю свої мрії та отримувати від нього подарунок? Нині таке можливо – до уваги батьків та їхніх діток.

       А розпочнемо нашу подорож знайомством із архітектурним ансамблем колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, а нині Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича.

  

   Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, у яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де відбувалися єпархіальні засідання. Також Ви відвідаєте діючу церкву Трьох Святителів. Над оздобленням цього храму працювало кілька фахівців високого рівня. Церкву розписував маляр-професор із Відня Карл Йобст.

  

   Далі ми запрошуємо всіх дітей та батьків в найчарівніший край нашої України в далекі та казкові Карпати, в край великих смерек та прозорих річок, в край, де казки оживають та збуваються всі дитячі мрії - в резиденцію Святого Миколая. Казкова подорож за бажаннями та чудесами. 

    

   ЦЕ БУДЕ НАЙСПРАВЖНІША КАЗКА з незабутніми враженнями та подарунками!

    Отож, розпочнемо нашу подорож Карпатами із с. Пістинь, щоб познайомитись зі Святим Миколаєм. 

   Це будуть захоплюючі пригоди - нас чекає індивідуальна аудієнція з Миколаєм. Ми відвідаємо його будиночок, побачимо його спальню, його вбрання, крісло та кабінет, побачимо величезну кількість листів від дітлахів з різних міст та держав. Ми будемо спілкуватися та отримаємо самі найсмачніші подарунки «Миколайчики». 

    

   У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, з ласки Божої на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».

  Комплекс включає власне Будинок Святого Миколая, а також музей етнографії, дитячу залізницю, невеличкий зоопарк з тваринами. У садибі Святого Миколая, збудованій в традиційному карпатському дерев’яному стилі, Ви можете сходити на виставку новорічних ялинкових прикрас, повчитись створювати красу на майстер-класах, та, звичайно, зустрітись із самим Миколаєм. Цілий рік тут працює пошта, куди діти можуть написати листа з бажаннями чи скаргами. Вони лишають тут свої малюнки та інші витвори, а з собою беруть чудовий настрій.  

    

   Навколо будинку розташовані дерев`яні скульптури різних казкових героїв і будиночки для дітей.

   Хочемо нагадати!!! Дітлахи обов`язково отримають подарунок з рук Святого Миколая і зможуть загадати бажання біля ялинки самого шановного в Україні святого. Подейкують, що якщо, загадавши бажання, торкнутися однієї з іграшок на ялинці і відчути при цьому тепло, то бажання неодмінно збудеться. Святий Миколай щороку отримує масу листів від дітей і за допомогою своїх помічників виконує найзаповітніші дитячі бажання.

   Що ж можна побачити під час поїздки до "Маєтку cвятого Миколая" на Косівщині?

   У гуцульському дерев’яному будинку облаштовано робочий кабінет та світлицю Святого Миколая, де він разом із своїми помічниками працює без вихідних весь рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїжджає з маєтку, щоб розвезти дітям подарунки. Якщо йому по дорозі трапляються хлопчики й дівчатка, він обов’язково зупиняється, розпитує їх про добрі вчинки, що вони зробили, а тільки потім дає подарунок. А за нікчемні вчинки соромить.  

  

   Відкритий майстер-клас дитячої іграшки, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Можна побачити, як люди вітали одне одного з Різдвом Христовим та Днем Св. Миколая у давні часи. Іграшкові Діди Морози та Санта Клауси зайняли цілу полицю. Вони були виготовлені у різних країнах світу і надіслані до маєтку в подарунок. Під стелею яскраво світиться люстра, прикрашена сріблястими скляними фігурками ангелів-охоронців.

   Також у маєтку є кімната-музей природи, яка розповідає про тварин та рослини мальовничих Карпат. У кімнаті відпочинку можна зручно розміститися на різьблених дерев’яних лавах, визирнути у віконце і помилуватися природою цього прекрасного місця. У майстер-класі всі охочі можуть власними руками зробити для себе іграшку із спеціальних заготовок, спробувати навчитися народних ремесел: різьби та інкрустації, писанкарства, вишивки, килимарства, гончарства, мосяжництва, бондарства.

  

   У будинку Миколая в Пістині працює пошта Чудотворця, якому надходять листи від дітвори з усіх куточків України (уже одержано більше десяти тисяч листів). І Ви також маєте змогу написати йому.

 Для листування з Святим Миколаєм він залишає Вам свою адресу:

Пошта Святого Миколая

НПП "Гуцульщина"

вул. Дружби, 84

м. Косів, Косівський район

Івано-Франківська область, 78600

   

   Парк пошив костюми для Миколая та його помічників, щорічно проводить благодійні акції «Подарунки від Святого Миколая», театралізовані свята «Ой, хто, хто Миколая любить» і багато інших заходів. Діти тому не тільки звертаються до Миколая письмово. Вони масово приїжджають до нього у гості впродовж усього року і розповідають йому про свої родини, друзів, про добрі справи. І кожен школярик намагається своїми руками зробити якусь іграшку чи маленький сувенір. Хлопчики й дівчатка залюбки дарують музею свої ручні роботи, а з собою беруть гарний настрій і чудові враження.

  

   Охороняють Маєток різноманітні казкові герої, зроблені з дерева майстрами-умільцями. Облаштоване тут місце і для вогнища, навколо якого розташовані крісла дванадцяти чеснот: мудрості, справедливості, сміливості, поміркованості, покірності, щедрості, чесності, любові до ближнього, помірності, терпеливості, старанності, працелюбності.

   Взимку, коли все навколо покрите білим пухнастим снігом - зруб здається справжнім казковим палацом, навколо якого розмістилися вирізані з дерева фігурки улюблених дитячих персонажів, іграшкові будиночки з казковими сюжетами, різдвяний вертеп, гойдалки, гірки й каруселі.

  

   Така поїздка запам’ятається надовго, вона наповнить серця і дорослих, і дітей особливим світлом. Тут, у селі Пістинь – особлива аура, тим більше коли навкруги сніг. Гори, засніжені дерева, автентичний дерев’яний будиночок, покої Святого Миколая, у котрих бачиш неймовірні листівки з дитячими мріями... Маєток справді зачаровує.

   Це дивовижно казкове місце! Ми бажаємо всім малятам хоча б раз у житті приїхати сюди і на власні очі побачити казку, яка живе саме тут.

   Садиба дуже гарна, все зроблено з любов’ю! Коли б ви не приїхали, Вас завжди проведуть по кімнатам цього будинку, розкажуть багато цікавого про життя Святого Миколая! І хоча це міні-музей, але дітлахам можна все: посидіти за столом святого Миколая, полежати на його ліжечку, подивитися у його чарівне віконечко, торкнутися подушок, на яких відпочиває казковий дідусь…
    

   А ще можна щось зробити у подарунок Святому Миколаю, принести лист до нього на пошту, загадати бажання біля ялиночки…А якщо вам пощастить, зможете посидіти біля ватри! Ви вірите у казки? У цьому місці неможливо не вірити в них! 

   Увечері, ми пропонуємо Вам пройтись іще раз єдиною пішохідною вулицею міста О. Кобилянської та завітати до Майстерні Карамелі, яка знаходиться в серці міста. Пройти повз просто неможливо, адже яскраві льодяники на вітринах так і манять зайти.

   В Майстерні Карамелі виготовляють цукерки лише із натуральних інгредієнтів, завдяки цьому їх сміливо можна давати дітям. Приємним і вражаючим є те, що надзвичайно смачні, а головне - не шкідливі цукерки тут продаються за доступними цінами.

    

    А щоб ще більше наблизитися до солодкого життя, ви зможете відвідати майстер-клас по виготовленню карамелі. Куди ми Вас запрошуємо.

В цей день мрії Ваших дітей здійсняться!!! 

  

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

 

 

Ми в соціальних мережах: