24 листопада

 

Опис

   Запрошуємо Вас відвідати столицю нашої мальовничої України м. Київ. Де на Ви зможете поспостерігати виготовлення наших улюблених напоїв на заводі Coca-Cola. Сьогодні на заводі Coca-Cola під Києвом виробляється продукція вісімнадцяти брендів : Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta Orange, Fanta Lemon, Fanta Grape, Sprite, Schweppes, мінеральна вода BonAqua, соки:  Rich (13 смаків), BotaniQ (5 смаків), Добрий (8 смаків), енергетичні напої: Burn, Burn Tropical, Gladiator, Gladiator Ginseng, холодний чай Nestea (5 смаків) та Nestea Vitao (3 смаки), квас Ярило "Справжній", а наприкінці подорожі  туристична агенція "Вікторія-тур" запрошує Вас у подорож яскравого дитинства, де на Вас чекає казкова зустріч із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети у океанаріумі "Морська казка".

  А тепер на нас чекає подорож до заводу Coca-Cola, а почалося все в далекому 1886 році, коли фармацевт Джон Пембертон придумав цей напій в Атланті (США). Рецепт був досить простим - три частини листя коки і одна частина горіхів тропічного дерева коли. У ті роки кокаїн не зважав наркотиком і Coca Cola поступово набувала популярності, не тільки як напій, а й як замінник морфію. Ситуація змінилася в 1903 році, коли під тиском громадськості власникам заводу довелося змінити принципи виробництва і додавати не свіже листя коки, а «вичавлені», без кокаїну.

      

  ХХ століття ознаменувалося тріумфальним ходом Кока-Коли по планеті. Сьогодні навіть найменші діти знають цей смак, бренд коштує мільярди доларів, а всім знайомий Санта-Клаус в червоному кожушку - винахід маркетологів і дизайнерів Coca Cola.

  В Україні завод з виробництва Кока-Коли всього один. І екскурсія на завод Coca Cola - унікальна можливість своїми очима побачити, як виробляється всесвітньо відомий напій.

    

  Компанія Кока-кола проводить екскурсію безкоштовно, екскурсія включає в себе музей кока-коли, виробництво і безкоштовну дегустацію.
  Ви своїми очима побачите, як роблять цей легендарний напій. Екскурсія буде цікава і дітям, і дорослим.

  

  АЛЕ! На виробництво допускаються тільки діти старше 12 років.

  Учасники відвідають цех по виробництву напоїв, контролю якості, виробництва пластикових пляшок, цех по розливу готової продукції. Крім цього, передбачається перегляд корпоративного фільму про компанію та, звичайно ж, дегустація улюблених напоїв.

  

  Далі на Вас чекає Київський океанаріум  "Морська казка" - не лише виставка мешканців підводного світу. Тут ми можемо зустрітися з найдивовижнішими мешканцями морських глибин: величезними і зовсім крихітними, дуже отруйними і безпорадно-беззахисними, різнобарвно-строкатими і геть непомітними, реактивно-швидкими і флагматично-спокійними. Жодна енциклопедія не викличе такого інтересу до природи, який викликає візуальне спостереження за рослинним і тваринним світом океанських глибин. 

    

  Так склалося, що в Україні слово «Океанаріум» асоціюється у першу чергу з численними дельфінаріями, що виникають повсюдно у всіх крупних та не дуже містах країни. Але що ж таке океанаріум насправді? У першу чергу, це – музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети. Саме таким і є київський океанаріум «Морська казка».

    

   Відразу на вході відвідувачів зустрічає  гроза морів – легендарний корсар, який  проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий  дерев’яний  корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей. 

  

   З корабля ми потрапляємо у  світ Амазонії, а також перлину "Морської казки" - відкритрий басейн із морськими скатами. А  далі  - підводний  тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою! Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах.   

    

   Вихід з тунелю оформлений у стилі підводного човна капітана Немо. Шість унікальних біотопів-акваріумів із різноманітними гідробіонтами чекають на вас у ілюмінаторах човна. Зграйки різнокольорових яскравих рибок метушаться туди-сюди, креветки-лікарі та креветки-верблюди помахують антенами, м’які корали проводжають гостей хвилеподібними рухами своїх чудернацьких тіл.

   І ось перед вами найбільший акваріум – 17-тонний «акулячий дім». Три чорнопері рифові акули повільно рухаються по широкому колу, уважно дивлячись глядачам у очі, коли пропливають біля скла.

  

   На виході з центрального залу компактно вміщена «Немо-зона» - десяток акваріумів із різними видами оцилярисів (улюбленцями не тільки дітей, а й дорослих – рибками-клоунами).
   Але серед мешканців будуть не тільки кумедні та яскраві рибки-клоуни. Найотрутніші риби у світі – риба-камінь та риба-собака (та сама риба-фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні) також чекають на гостей у своїх водних домівках задля того, щоб вразити вашу уяву

  

   У «Морській казці» кожен відвідувач може не тільки поринути у атмосферу магічного оточення підводного світу, але й стати свідком щоденних ексклюзивних шоу з водними мешканцями – шоу годування акул, морських черепах, піраній та забавних скатів.

Тільки сьогодні здійсняться Ваші дитячі мрії!

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

 

 

Ми в соціальних мережах: