17 листопада

 

Опис

   Запрошуємо Вас відвідати столицю нашої мальовничої України м. Київ. Де на Ви зможете поспостерігати виготовлення наших улюблених напоїв на заводі Coca-Cola. Сьогодні на заводі Coca-Cola під Києвом виробляється продукція вісімнадцяти брендів : Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta Orange, Fanta Lemon, Fanta Grape, Sprite, Schweppes, мінеральна вода BonAqua, соки:  Rich (13 смаків), BotaniQ (5 смаків), Добрий (8 смаків), енергетичні напої: Burn, Burn Tropical, Gladiator, Gladiator Ginseng, холодний чай Nestea (5 смаків) та Nestea Vitao (3 смаки), квас Ярило "Справжній", а наприкінці подорожі  туристична агенція "Вікторія-тур" запрошує Вас у подорож яскравого дитинства аби ще раз повернутись у нього та зрозуміти, що ми усі в душі завжди - маленькі діти!

  А тепер на нас чекає подорож до заводу Coca-Cola, а почалося все в далекому 1886 році, коли фармацевт Джон Пембертон придумав цей напій в Атланті (США). Рецепт був досить простим - три частини листя коки і одна частина горіхів тропічного дерева коли. У ті роки кокаїн не зважав наркотиком і Coca Cola поступово набувала популярності, не тільки як напій, а й як замінник морфію. Ситуація змінилася в 1903 році, коли під тиском громадськості власникам заводу довелося змінити принципи виробництва і додавати не свіже листя коки, а «вичавлені», без кокаїну.

      

  ХХ століття ознаменувалося тріумфальним ходом Кока-Коли по планеті. Сьогодні навіть найменші діти знають цей смак, бренд коштує мільярди доларів, а всім знайомий Санта-Клаус в червоному кожушку - винахід маркетологів і дизайнерів Coca Cola.

  В Україні завод з виробництва Кока-Коли всього один. І екскурсія на завод Coca Cola - унікальна можливість своїми очима побачити, як виробляється всесвітньо відомий напій.

    

  Компанія Кока-кола проводить екскурсію безкоштовно, екскурсія включає в себе музей кока-коли, виробництво і безкоштовну дегустацію.
  Ви своїми очима побачите, як роблять цей легендарний напій. Екскурсія буде цікава і дітям, і дорослим.

  

  АЛЕ! На виробництво допускаються тільки діти старше 12 років.

  Учасники відвідають цех по виробництву напоїв, контролю якості, виробництва пластикових пляшок, цех по розливу готової продукції. Крім цього, передбачається перегляд корпоративного фільму про компанію та, звичайно ж, дегустація улюблених напоїв.

  

  Новий рік… Це неймовірна радість для більшості дітлахів та й для нас дорослих. Щось казкове, щось неймовірно яскраве. Тому ми з Вами відправимось за новорічним настроєм на фабрику новорічних іграшок що під Києвом.

   Ну а який Новий рік без ялинки? Ну а яка ялинка без прикрас? Без різнокольорових блискучих скляних кульок. Виходить що кульки формують новорічний настрій, то ж давайте разом із Вами цей настрій запалимо у наших серцях.

  А що ви знаєте про ялинкові іграшки? Українські іграшки виготовляються вручну, це досить складна і трудомістка робота. Щоби бути такими красивими і оригінальними, ялинкові прикраси проходять багато процесів, які Ви зможете побачити під час нашої подорожі.

    

   Передноворічна метушня змушує нас вірити в диво, чекати здійснення мрій. Очікують дива не тільки діти, а й дорослі, хоча вони вже давно не вірять у казки, але в душі кожен немов дитина очікує чогось нового та неймовірного.

   Тут, на фабриці відчуття свята просто літає в повітрі. Відчуття свята, яке приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...  

       

    На фабриці ви зможете не тільки подивитися, а й придбати «свіжовидуті» різнокольорові дива. І навіть більше – зробити подарунковий надпис на іграшці, побажати щось гарне для найдорожчої людини чи доброго друга – де ще у Вас буде така можливість?

     

 Для найменших особливо цікаво буде відвідати пошту Діда Мороза і навіть написати йому листа. А старшим - побувати в Музеї ялинкової іграшки й побачити справжні шедеври і новітні технології виготовлення прикрас з різних куточків нашої планети. 

    

Тільки сьогодні здійсняться Ваші дитячі мрії!

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

 

 

Ми в соціальних мережах: