7 жовтня

 

Опис

  Туристична агенція «Вікторія-тур» запрошує усіх відвідати Кам’нець-Подільську фортецю. Однак, варто зазначити, що окрім славнозвісної фортеці ми матимемо змогу відвідати два потужних фестивалі, зокрема: Пивний фестиваль «Oktoberfest» та Фестиваль повітряних куль. Тому налаштовуйтеся на активний відпочинок, адже враження від даної подорожі надовго закарбуються у Ваших спогадах.

   Ми пропонуємо Вам поглянути красу не менш визначної фортеці, яка розташована славнозвісному місті Кам’янець-Подільський. Сучасна історія цього міста нараховує більше 700 років. Кожен камінчик бруківки, що збереглась тут з незапам’ятних часів, має свою унікальну історію, овіяну сотнями легенд.

  Кам’янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Це одне з найдавніших міст України, перші згадки про яке датуються XI століттям. Найбільша цінність міста – практично повністю збережений історичний центр, Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття.

   Однак, незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця.

  Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз Кам’янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам’яток архітектури України. Перші споруди фортеці належать до XI-XII століть, а основні укріплення – до XVI-XVII століть. Оборонні укріплення в Кам’янці-Подільському вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи. У XIV-XV століттях фортеця була головним форпостом князівства Литовського на Поділлі, а з 1434 року і до кінця XVIII століття – Речі Посполитої.

 Особливістю фортеці є унікальне поєднання ландшафту зі створеною людиною неприступною фортифікаційною системою, що не має аналогів у Європі. Незважаючи на численні спроби взяти фортецю штурмом ворожими арміями, за весь час це вдалося лише одного разу – в 1672 році турецькій армії.

    

    До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву й історію. Так, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, надіслані Папою Римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений український народний герой Устим Кармелюк.

   Однак, не лише своєю історією та таємницями нас дивуватиме фортеця у Кам’янці, а й насиченою фестивальною програмою. Отож приготуйтеся усі любителі краси і романтики, до Вашої уваги буде представлено Фестиваль повітряних куль. У ході заходу Ви матимете можливість споглядати за феєрією повітряних куль у небесному просторі, а найсміливіші зможуть і політати.

     

    А для поціновувачів пива до душі припаде Фестиваль «Oktoberfest», у ході якого Вам буде гарантовано необмежену кількість пива і смачних закусок, різноманітних розваг та традиційних пивних частувань, запальних виступів фольклорних і рок-колективів. Однак варто пам’ятайтати, що головним атрибутом «Oktoberfest» буде свіже прохолодне пиво, якого обіцяють привезти вдосталь!

   

Запрошуємо усіх на Фестиваль "Октоберфест. Знову в небо!" Необмежену кількість пива і смачних закусок, різноманітні розваги та традиційні пивні частування, запальні виступи фольклорних та рок-колективів! Тільки в Кам'янці-Подільському до моря пива, розваг і музики додадуться польоти на повітряних кулях!!!

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

 

 

Ми в соціальних мережах: