30 жовтня

Опис

   Друзі!!! Ви незнаєте як провести осінні канікули! Тоді Вам до нас.  "Вікторія тур" запрошує  Вас у аквапарку  "Dream Island", що у Києві.

Карта аквапарку "Dream Island"

    Величезний торгівельно-розважальний комплекс "Dream Island" подарує незабутні враження та емоції.

   На радість відвідувачів працюють водяні гірки різної складності та конструкцій, басейни, сауни та джакузі.

    

 Аквапарк "Dream Island" - це чудовий спосіб провести сімейне дозвілля. А художнє оформлення не залишить байдужим найсуворішого критика.

 Здоров'я та адреналін, захопливі почуття та естетичне задоволення, все це та багато іншого Вам пропонує аквапарк "Dream Island".

    

Водні гірки...

    

 Аквапарк "Dream Island" - один з найбільших критих аквапарків в Україні, його площа 20 тис. кв.м. Це комплекс 2 хвильових басейнів, 3 басейни з течією, лагуна з аквабаром, водні гірки і атракціони, різновиди лазень і саун, водних барів. З харчуванням проблем також немає! Бістро, піццерії, суши бари до ваших послуг.

Водні бари, ресторани, лагуна з аквабаром... 

      

Різновиди лазень і саун...

      

 А спеціально для дітей в аквапарку є дитяча зона площею близько 700 кв. м. Діти будуть раді різноманітним атракціонам, яких достатньо як на суші так і у воді.

    

  Можете бути впевнені, що нудно не буде ні великим, ні маленьким!

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

 

 

Ми в соціальних мережах: