11-12 листопада

Опис

  Кожен з нас чув про Львів - це чарівний куточок України. Тут навіть думається інакше, адже місцевий колорит просто вражає і забирає Вас в інший всесвіт.

  

  Львів залишається в пам'яті того, хто побував тут назавжди! Це місто взяло все найкраще з усіх країн, до складу яких входив, і з величезним задоволенням ділиться з жителями і туристами цією спадщиною. А гостинності місцевих жителів може кожен позаздрити!

  В перший день нашої подорожі на Вас чекає екскурсія по стадіону "Арена", автобусно пішохідна екскурсія по старовинному Львову, та захоплююча екскурсія  нічним Львовом!

Стадіон "Арена"

    

  «Арена Львів» - один із найбільших та найсучасніших стадіонів у Європі, що на найвищому рівні прийняв Євро-2012, а сьогодні є домашньою ареною футбольних клубів «Шахтар» і «Карпати» та місцем проведення матчів Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Прем´єр Ліги України з футболу. Візитна картка стадіону – це оглядовість з глядацьких місць як верхнього, так і нижнього ярусів, оскільки конструкція трибун створює максимальний ефект присутності на полі. Усі сидіння розміщені під частково прозорим накриттям. 

  

Далі на Вас чекають незліченні пам'ятки Львова

  Не просто так це місто називають культурною столицею України. Прогулюючись вузькими вуличками і вдихаючи аромат кави, просто неможливо не оглянути всі визначні пам'ятки Львова, кількість і багатогранність яких просто вражають. Кафедральний собор, будівництво якого було розпочато ще в далекому 1360 році. Ще однією архітектурною і культурною спадщиною є Домініканський костел, який одним своїм виглядом викликає невимовний захват. Площа Ринок, є улюбленим місцем туристів, а також - це центральна площа міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань. У вас навіть є можливість поглянути на шматочок Австрії, помилувавшись місцевою Ратушею. А любителі солодкого просто не зможуть пройти повз майстерні шоколаду, якими так славиться це чудове місто.

Львівський театр опери та балету ім.Соломії Крушельницької

    

  Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької - унікальну памятку архітек тури кін. XIX ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи. Названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Міський театр став одним з найвидатніших споруд Львова, побудованих в кінці періоду, який в історії архітектури характеризується як “історизм” або “еклектика”. Стилістично споруда відноситься до неоренесансу і необароко, присутні також елементи модерну.

Собор Святого Юра - шедевр архітектури бароко.

  

 Пам’ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу

  

 Церкву Св.Ольги і Єлизавети

  

Парк Високий Замок

    

  Більш повно дізнатися історію та культуру Львова можна відвідавши парк Високий замок. З цим місцем пов’язано безліч історій і легенд. Сюди приїжджають, щоб відпочити душею, вдихнути ковток історії, насолодитися незабутніми пейзажами околиць. Замкова гора Львова, в прямому сенсі, є серцем цього унікального міста. Тут відбувалися неймовірні події, що залишили слід в історії всього українського народу.

    

  Також Ви матимете можливість відвідати пам’ятник художнику-жебраку Епіфанію Дровняку, про винахідника першої пошти Роберто Бандінеллі, любовний трикутник, багатого грека Костянтина Корнякта, Львівську «статую свободи» та дізнаєтесь про життя львівських вірмен, їхню культуру і традиції та ще багато цікавого.

   Ввечері на Вас чекає не проста екскурсія, а справжня нічна пригода, наповнена враженнями, легендами та непередбаченими історіями.

  

  

  Цю екскурсію проводить гід в одязі нічного бургомістра (мера) Львова, а самі туристи стають його помічниками – приймають посвяту в нічних вартових нашого міста. Проходячи повз старі будинки, Ви перевірятимете, чи нічого не загрожує їхнім мешканцям.

  

  Чи знаєте ви, що нічний тур по Львову залишає незмірно більш сильні враження від знайомства з містом, ніж походи по Львову в світлі дня, і таємничість і загадковість нічних вулиць дозволяє вам відчути справжній дух міста? Нічні пішохідні екскурсії по Львову - це можливість побачити площі та сквери у світлі неонових ламп, яскраву ілюмінацію центральних площ і теплі вогні ліхтарів на старовинних вуличках. Ви зможете зробити ефектні фотографії, адже нічна зйомка завжди більш ефектна, ніж денна, і при хорошій якості фотографій дасть фору будь-якому денного знімку одного і того ж об'єкта зйомки. 

  

  На другий день на Вас чекає екскурсія Віллами Львову. Кожна з вілл постає і як історія власника, і як історія міста: вілли-музеї Грушевського і Франка, що стоять поруч, палац Бельських і палац Йосифа Франца, легендарна Цитадель з її чотирма багатостраждальними баштами. 

  Якщо ви шукаєте незвичайну екскурсії по Львову, обожнюєте старовинні фасади будівель та мрієте дізнатися більше про історичні вілли міста Лева – ця екскурсія саме для Вас. Під час цікавої та інформативної екскурсії ви побачите унікальний Палац Йосифа Франца, почуєте історію палацу Бєльських, відчуєте дух Каменяра в музеї та на віллі Івана Франка, відвідаєте музей Михайла Грушевського, замилуєтесь французьким класицизмом палацу Сапегів та дізнаєтесь моторошну історію оборонної цитаделі.

Вілла Йосипа Франца

  Цей чарівний палац був збудований для дружини гіпсового короля Йосифа Франца Юзефи Франц у 1893 році. Це одна із найрозкішніших у Львові вілл, зведена у стилі необароко за проектом Яна Пєрося. Зважаючи на заможність власниці, припускають, що будівля приховувала чимало скарбів, які, очевидно, після націоналізації зникли у невідомому напрямку. Сьогодні імпозантна садиба слугує прилистком для обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.
       

Палац Бєльських

  Ця вілла є архітектурною пам’яткою першої половини XX століття. За версією різних дослідників палацу приписують різні стилі – від неокласицизму до академічного модерну. Достеменно відомо лише те, що точної дати першого будівництва палацу ніде не зафіксовано. Теперішній вигляд будівля отримала у 1921-1923 рр., коли її власниками стали відомі магнати Бєльські. У часи Другої Світової війни палац був розділений: в одній частині проживала родина графа, а у другій прихисток знайшла спілка письменників УРСР. Також у стінах палацу знаходилися і Обласний міжсоюзний будинок самодіяльної творчості, і Будинок вчителя, і Польський народний театр. Сьогодні в приміщенні вілли працює педагогічний музей.
                   

Палац Сапегів

  Колись палацу Сапегів пророкували славу Лувру. Коли в 60-х роках XX століття на околиці Львова почав зростати будинок у стилі бароко – ніхто не міг надивуватися такій сміливості забудовника. Усі повторювали, що тут буде місцевий Новий Лувр, а пізніше почали називати будівлю «чарівною скринькою» за її невеликі розміри і унікальний стиль. Сьогодні колишня заміська вілла Адама Сапеги знаходиться у центрі сучасного міста Лева і є приміщенням обласного Товариства охорони пам’яток історії і культури. Саме у цій будівлі можна побачити унікальну кам’яну різьбу фасадів, виконану майстрами вручну.
    

Цитадель

  Пам’ятка оборонної архітектури з багатогранною і моторошною історією. В Україні небагато залишилось таких внутрішній укріплень фортеці, які фактично, у воєнні часи були останнім рубежем оборони. Львівська цитадель - це шість веж і будинок казарм. Сьогодні в одній із веж знаходиться готель. Історія цитаделі починається у 1852, переживає страшні часи, коли німецькі окупанти розмістили у її стінах концтабір для полонених, і сьогодні продовжує своє існування як пам'ятка архітектури національного значення.
       

Музей Михайла Грушевського

  Ще однією унікальною віллою є будівля Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові, належав Михайлові Грушевському. Його збудували водночас із віллою Івана Франка. Спорудженням обох керував архітектор Маркіан Заходний. Родина Грушевських мешкала тут до 1914 року.  

Вілла Івана Франка

  Ця будівля у «швейцарському» стилі була помешканням відомого українського письменника-революціонера Івана Франка. Він проживав тут у 1902 – 1916 рр. Віллу звели за менш ніж два роки під керівництвом будівничого Маркіана Заходного. Примітно, що Франко не розкошував і жив у максимально скромних умовах: з пічним опаленням, освітленням гасовими лампами та в оточенні простих невибагливих меблів. Поринути у світ Каменяра зможете і ви. Додамо лишень, що будинок зазнав реконструкції у 1963 році, коли змінили систему опалення.
  

Палац Потоцьких

  Авторство цієї величної будівлі приписують французу - Луї д'Оверню. Він працював на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького і виконав його пречудово. Це один із найбільших палаців у Львові. Якщо ж врахувати, що розташований він у історичному центрі Львова, колорит видається ще ефектнішим. Велич посеред вузьких вуличок, всипаних архітектурними пам’ятками.

       Для самостійних прогулянок ми пропонуємо Вам знайомство з багатовіковими ресторанними традиціями міста, про які Ви безсумнівно чули:
"Дім легенд" - казковий будинок, де живе сажотрус і оживають чудеса.

     

"Криївка" - секретне місце в центрі Львова, куди потрапити можна тільки знаючи пароль.

    
"Пошта на Друкарській" - поштове відділення міста, де можна побачити величезну колекцію листівок і спробувати фірмовий поштовий кави і смачні десерти.

     
"Гасова лямпа" - тут Ви можете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичні настойки: "бензівку", "нафтівку", "гасівку".

    
"М'ясо і справедливість" - ресторан, де живе і керує львівський кат. Величезний вибір М'ясних страв!

    
"Львівська копальня кави" - де Ви можете спуститися в шахт і подивитися, як видобувають каву під землею.

    
"Під золотою розою" жидівська кнайпа, де в меню відсутні ціни і за кожну страву доведеться торгуватися.

    
"Найдорожча ресторація Галичини (" Масони ") - це найвищі ціни Львова. Спробуйте знайти її серед житлових квартир будинку! Список оригінальних" кнайп "у Львові з кожним роком збільшується, але якщо Ви не відвідали як мінімум одне з цих закладів - Ви не були у Львові.

     

Це місто, яке проникає навіть в найглибші частинки вашої душі і оселяється там. Він прекрасний! Як багато загальних слів... Можна годинами звиватися в красномовних, рясних словоформах і все хороше, що тільки можна знайти в словнику – легко можна застосувати до Львова.
Не вірите? Вважаєте нас упередженими? Ха! А ви приїжджайте сюди! Скуштуйте ароматної кави або живого пива! Погуляйтися вулицями міста... Загалом, про Львів ніхто не розповість краще, ніж він сам!