20 квітня

 

 

Опис

   Чернівці часто називають "Маленьким Віднем" або "Маленьким Парижем". А взагалі це місто можна порівняти з будь-яким старовинним містом Європи. Сюди варто приїхати відпочити на вихідні та прогулятися старовинними вулицями та двориками. Отож ми запрошуємо Вас разом із «Вікторія-тур» відвідати друге по величині місто Західної України (після Львова), друге за значущістю і може навіть перше за красою в цілій країні. Це місто – Чернівці!!!  А також ми відвідаємо в селі Мамаївці місцину, що не уступає по красі голландським полям тюльпанів. Мова йде про величезний квітник у барвистому і яскравому полі тюльпанів, які вирощують подружжя Стратійчук - Олександр та Мирослава.

   Відкриття тюльпанового поля в Мамаївцях зазвичай відбувається в другій половині квітня. Ви своїми очима можете побачити неймовірної краси галявину, щедро оздоблену яскравими тюльпановими фарбами. Опинившись у квітковому раю, ви напевно запам'ятаєте поїздку в Мамаївці!  Крім того, всі бажаючі можуть забрати з собою частинку цієї краси – адже тюльпани можливо придбати і створити з них найгарніший букет, а особливо коли це для коханої людини.

 

  Далі ми познайомимо Вас із архітектурним ансамблем колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, а нині Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича.

    Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, у яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де відбувалися єпархіальні засідання. Також Ви відвідаєте діючу церкву Трьох Святителів. Над оздобленням цього храму працювало кілька фахівців високого рівня. Церкву розписував маляр-професор із Відня Карл Йобст.  

   Під час нашої екскурсії Ви зможете на свої очі побачити надзвичайну велич міста Чернівці, розкішні інтер’єри будівель, почути цікаві історії про відомих людей Буковини, а також зануритись у забуті місцини Чернівців.

     Далі ми пропонуємо Вам екскурсію на якій Ви можете на свої власні очі побачити надзвичайну велич міста Чернівці, розкішні інтер’єри будівель, почути цікаві історії про відомих людей Буковини, а також зануритись у забуті місцини Чернівців.

     Чернівці часто називають "Маленьким Віднем" або "Маленьким Парижем". А взагалі це місто можна порівняти з будь-яким старовинним містом Європи. Сюди варто приїхати відпочити на вихідні та прогулятися старовинними вулицями та двориками.

   Від першої писемної згадки про місто пройшло більше 600 років. Чернівці швидко розвивалися, зокрема, дякуючи вдалій торгівлі. На вулицях можна було почути кілька мов, у магазинах продавали найсучасніше вбрання з Франції, а в кав’ярнях подавали запашну віденську каву. Було у Чернівцях і чимало готелів. 

   П’ять із них розташовувалися на Центральній площі міста, звідки ми й пропонуємо розпочати нашу екскурсію.

   На Центральній площі ми завітаємо до дворику ратуші. Якщо Ви опинилися в полудень на Центральній площі Чернівцівне лякайтеся, почувши мелодію «Марічки», що лунає з «нізвідки». Насправді ці звуки виробляє трубач, щодня підіймається на вершину вежі міської ратуші, одягнений в традиційний буковинський одяг.

 

   З Центральної площі ми продовжимо екскурсію пішохідною вулицею імені О. Кобилянської (кол. вулиця Панська), заглянемо в дворики на цій вулиці - "Італійський дворик" та дворик Німецького народного дому.

    Трохи нижче зустрінемо «п’яну церкву», так у Чернівцях називають Миколаївський собор через форму його куполів. Зведений храм у румунському стилі бринковяну, проектував його архітектор Нанеску. Від Успенської церкви ми спускаємось до найстарішої частини міста - на площу Турецької криниці (нещодавно перейменовану на площу Марії).

      З Турецького моста відкривається захоплююча панорама на долину річки Прут та лівий берег. На самій площі – криниця, з якої колись брало воду чи не пів-міста. Тепер на площі окрім криниці є фонтан, який побудували до 600-річчя міста, 3-метровий "велосипед Гуллівера"квітковий годинник.

      

   Далі ми побачимо незвичний будинок-корабель. Існує легенда, що у Чернівцях жили два брати, які мріяли про свій корабель і море. Першу мрію їм втілити майже вдалося.

   На Театральній, яка колись називалася площа Єлизавети, а ще до того Фішпляц, бо саме там торгували рибою, тепер розташований Чернівецький музично-драматичний театр імені О. Кобилянської.  

   Отож, вирушайте з нами у подорож і Ви побачите багато цікавого!!!

Бо ж правду кажуть, краще один раз побачити, аніж сім разів почути.

 

 

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!