Графік виїздів...

Опис

    Прийшло довгоочікуване літо. Тим людям, які бажають в повній мірі відчути на собі вплив субтропічного клімату, такого, як на узбережжі Кримського півострова, і трохи заощадити на свій відпочинок, найкращим варіантом є популярне курортне селище Залізний Порт.

 Червень  27,30
 Липень  3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30
 Серпень  2, 5, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29

     Відпочинок в ньому і ціни Вас приємно порадують. Розвинена інфраструктура може запропонувати якісний сервіс і безліч різноманітних розваг.

     Це той курорт, який припаде до душі всім дорослим і дітям. Родзинкою селища є широкий піщаний пляж.

  Під час вечірніх прогулянок по набережній можна посидіти в затишному кафе, барі чи ресторані. Для молоді є величезна кількість сучасних дискотек з розважальними програмами.

     

Аквапарк 

   Аквапарк у Залізному Порту – один з найбільших і безсумнівно найпопулярніший аквапарк Чорноморського узбережжя Херсонської області. На території аквапарку функціонує 7 гірок. Представлені спуски як відкритого, так і закритого типу. Найпопулярнішим атракціоном є спуск «Спіраль», він призначений для дуже швидкого, блискавичного спуску. До числа швидкісних спусків можна віднести конструкцію «Твістер», особливість цієї гірки у тому, що вона складається з двох переплетених труб. Продумано у аквапарку розваги і для великої компанії.

      

  Гірка «Веселка» – це комплекс з декількох гірок, які йдуть паралельно одна одній. Є атракціон «Воронка», на ньому захоплюючий спуск по закритій трубі закінчується не менше захоплюючим обертанням на дні величезної чаші-воронки. Послуги і розваги Для максимально зручного катання кожному туристу у аквапарку під заставу видається спеціальний килимок. Ще однією родзинкою Залізного Порту є розвинена система швидкого харчування, а також безліч лотків з освіжаючими напоями.

Нічний відпочинок в Залізному Порту

    

   Вдень - сонце, море, ввечері-музика, танці ...
  Хто може уявити собі молодіжний відпочинок на морі без нічного життя? Без запальний танцпол? Саме там відбувається знайомство з новими людьми, де плаває на хвилі музика, отримуючи незабутній адреналін.
  Але похід в нічному клубі б'є дуже сильно по бюджету. Ви бажаєте відвідати самі класні клуби?
  Туристична компанія Вікторія-тур допоможе здійснити Ваші бажання. Клуби "Мохіто" "Бамбінос", "Тарантіно", "Цунамі", "Briz" і "Стамбул" є епіцентри нічного життя Залізного Порту. Вони з сезону в сезон залишаються на піку популярності.

 

Поспішайте замовити подорож якнайшвидше!!! Займайте кращі місця!!!