24 березня

Опис

       Надворі ще холодно, а так хочеться сонця, теплого моря та екзотичних фруктів. Тепер все це можливо, не виїзджаючи на кордон.  Тому ВІКТОРІЯ ТУР пропонує Вам поїздку до Києва у тропіки. Так- так, саме тропіки, в яких плавають екзотичні риби та вирощують найрізноманітніші  тропічні плоди.

 З дитинства ми звикли, що на фермі живуть тварини, але сьогодні ми вирушимо на незвичайну, а на Бананову ферму. Неймовірно, але факт - за півгодини їзди від Києва ростуть і плодоносять банани, ананаси, лимони, гранати, мандарини ... Кількість екзотичних рослин на метр квадратний тут зашкалює: лимони на деревах, ананаси в горщиках, гранат тільки розпускається, банани двох сортів дозрівають, а мандарини зав'язуються ... Всього понад 50 сортів тропічний рослин. Дивишся на ці зелені тропіки, і не віриш, що за стіною теплиці бушує вітер і йде мокрий сніг. Господар, Анатолій Васильович Патій, селекціонер і власник цієї диво-теплиці, з гордістю проводить екскурсію. Ми звикли бачити всі ці фрукти в супермаркеті під плівкою, а тут все росте, цвіте і пахне.

    

Крім цитрусових зростають і зовсім екзотичні типу ось цієї наранхилла - здоровенний кущ, як кажуть сік з плодів найсмачніший у світі - суміш ананаса, маракуї і полуниці.

 

Ростуть на фермі також дерева авокадо і черемойі, маслини і оливкові дерева, псідіум - суничне дерево і корісса, яка дає плоди зі смаком ананаса і суниці. Є і кавове дерево, яке дає 700 грамів відмінною арабіки. Його плоди дуже смачні і нагадують черешню. А кісточки чистять, сушать і підсмажують на листі, отримуючи відмінний арабська кава.

   

 

   Київ приваблює своїми архітектурними пам'ятками, славною історією і особливим шармом. Але, поряд із старовинними пам'ятками, є і нові, цікаві місця. Відносно недавно відкрив свої двері і Київський океанаріум Морська казка. Це  не лише виставка мешканців підводного світу. Тут ми можемо зустрітися з найдивовижнішими мешканцями морських глибин: величезними і зовсім крихітними, дуже отруйними і безпорадно-беззахисними, різнобарвно-строкатими і геть непомітними, реактивно-швидкими і флагматично-спокійними. Жодна енциклопедія не викличе такого інтересу до природи, який викликає візуальне спостереження за рослинним і тваринним світом океанських глибин.

  

Відразу на вході відвідувачів зустрічає  гроза морів – легендарний корсар, який  проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий  дерев’яний  корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей.

   

З корабля ми потрапляємо у  світ Амазонії, а також перлину "Морської казки" - відкритрий басейн із морськими скатами. А  далі  - підводний  тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою! Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах.  

   

Вихід з тунелю оформлений у стилі підводного човна капітана Немо. Шість унікальних біотопів-акваріумів із різноманітними гідробіонтами чекають на вас у ілюмінаторах човна. Зграйки різнокольорових яскравих рибок метушаться туди-сюди, креветки-лікарі та креветки-верблюди помахують антенами, м’які корали проводжають гостей хвилеподібними рухами своїх чудернацьких тіл.

 

   І ось перед вами найбільший акваріум – 17-тонний «акулячий дім». Три чорнопері рифові акули повільно рухаються по широкому колу, уважно дивлячись глядачам у очі, коли пропливають біля скла.

 

   На виході з центрального залу компактно вміщена «Немо-зона» - десяток акваріумів із різними видами оцилярисів (улюбленцями не тільки дітей, а й дорослих – рибками-клоунами).

   Але серед мешканців будуть не тільки кумедні та яскраві рибки-клоуни. Найотрутніші риби у світі – риба-камінь та риба-собака (та сама риба-фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні) також чекають на гостей у своїх водних домівках задля того, щоб вразити вашу уяву.

   

   У «Морській казці» кожен відвідувач може не тільки поринути у атмосферу магічного оточення підводного світу, але й стати свідком щоденних ексклюзивних шоу з водними мешканцями – шоу годування акул, морських черепах, піраній та забавних скатів.

   

 

На таке варто подивитися! Адже це тропічний букет дивовижних вражень, гарного настрою і емоцій!

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

 

 

Ми в соціальних мережах: