6-7 січня

Опис

  Кращий відпочинок на Різдво у Львові. Яскраве, емоційне і колоритне свято - справжнє відкриття самого міста, давніх традицій, численних легенд і обрядів. Причому з кожним роком у Львові вигадують все нові і нові святкові атракції, щоб кожен раз дивувати львів'ян та гостей міста.

   Відпочинок на Різдво у Львові відкриває для Вас традиції свята з яскравими обрядами, святковими месами в соборах Львова. Барвисте святкування Різдва у Львові. Більше місяця для Вас працює різдвяний ярмарок, де Ви можете підкріпитися і розігрітись. Щорічно в Шевченківському гаю проходить фестиваль Спалах різдвяної зірки, в якому кожен може взяти участь. Також у Львові на Різдво проходить свято Пампухаось тут можна гарно перекусити.  

   У турі до Львова на Різдво Вас чекають колядки, вертепи, святкові вулиці, переповнені веселими компаніями. Тому швидше розпочинаємо нашу подорож!

   За всю подорож до Львову на Різдво Вас чекає, екскурсії історичними місьцями Львову, екскурсія в Палаці Потоцького, Ви зможете на власні очі побачити як у Львові святкують Різдво в Шевченківському гаю, та відвідаєте Королівське місто Жовква. 

  

  Не просто так це місто називають культурною столицею України. Прогулюючись вузькими вуличками і вдихаючи аромат кави, просто неможливо не оглянути всі визначні пам'ятки Львова, кількість і багатогранність яких просто вражають. Кафедральний собор, будівництво якого було розпочато ще в далекому 1360 році. Ще однією архітектурною і культурною спадщиною є Домініканський костел, який одним своїм виглядом викликає невимовний захват. Площа Ринок, є улюбленим місцем туристів, а також - це центральна площа міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань. У вас навіть є можливість поглянути на шматочок Австрії, помилувавшись місцевою Ратушею.

  

Палац Потоцьких

  Авторство цієї величної будівлі приписують французу - Луї д'Оверню. Він працював на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького і виконав його пречудово. Це один із найбільших палаців у Львові. Якщо ж врахувати, що розташований він у історичному центрі Львова, колорит видається ще ефектнішим. Велич посеред вузьких вуличок, всипаних архітектурними пам’ятками.

Різдвяний ярмарок

   Епіцентром зимових святкувань у Львові стає традиційний Різдвяний Ярмарок! Це місце зустрічі мешканців та гостей міста, які великою львівською родиною святкують Різдво Христове!

  

   Це фестивалі, концерти, етновечірки просто неба, різноманітні народні забави, а також панорама найкращих сувенірів і різдвяних смаколиків! Ярмаркове містечко облаштовують у центрі Львова, на проспекті Свободи і площі Ринок. Це понад 150 стилізованих і прикрашених дерев’яних будиночків, які вже стали традиційною окрасою міста на час Різдвяних свят!

  

Різдвяний Ярмарок – територія родинного відпочинку!

 Королівське місто України – Жовква

   Наступного дня на нас чекає Королівське місто України - Жовква. Надзвичайно цікава історія унікального українського міста налічує понад чотири століття. Жовква була закладена ще в 1594 році як неповторне місто, яке згодом стало буферною зоною для перетину багатьох торговельно-культурних шляхів та історичних подій. Краса та історія міста зачаровує туристів з усього світу, а справжніх романтиків примушує приїжджати сюди не один раз.

  

  Кожен з нас планує свою подорож і під час вибору туристично-привабливого об’єкту в першу чергу звертає увагу на особливості та неповторність місцевості, когось цікавить історія, когось цікаві факти і легенди, а хтось просто хоче помилуватись красою стародавніх замків, храмів та будівель. Все це ви зможете знайти в Жовкві та її околицях – чудовому ренесансному містечку. Ось кілька причин, чому варто обирати Жовкву:

  Жовква – це королівська резиденція, з цим місцем пов’язано життя правнука Станіслава Жолкевського – короля Речі Посполитої Яна III Собеського, його кохання, військові звитяги та нащадки.

    

  Жовква – це місце, з яким пов’язано життя багатьох відомих постатей – Б. Хмельницький, Петро I, Іван Мазепа, Іван Руткович, Садок Баронч, Леопольд фон Захер-Мазох, Іван Франко, Іван Крип’якевич, Петро Нестеров.

  Жовківщина – багата природничо-рекреаційними зонами, ліси, озера, чисті джерела.   

  Після королівського міста ми повертаємось  до Львова, аби ще трохи насолодитись цим містом.

Свято Пампуха

   Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» організують проект «Різдво в Гаю» – місце зустрічі львівських родин, друзів та гостей міста. Традиційно відкриють свої двері садиби гаю, де відбуватимуться майстер-класи, гості спільно колядуватимуть від хати до хати, що створить особливу родинну атмосферу.  

  Міське Свято Пампуха у Львові  — щорічний фестиваль у Львові, який проводиться під час Різдва Христового з метою популяризації традиційної української страви — пампуха. 

"Приготування й споживання пампухів настільки захопило львів'ян, що переросло в окреме свято —

Свято Пампуха"

  

  У рамках проекту «Різдво в Гаю» відбудеться традиційне та улюблене Свято Пампуха у Шевченківському гаю. Гості Свята матимуть змогу долучитися до давніх звичаїв та насолодитися виступами найкращих вуличних вертепів та дитячих ансамблів, різдвяними виставами, відвідати великий ярмарок, який щедро частуватиме численними різдвяними стравами, а саме – медовою кутею, духмяним узваром та іншими смаколиками. Ну і звичайно не обійдеться без пампухів, які можна буде скуштувати з найрізноманітнішими начинками, а також дізнатися більше про особливості їх приготування та історію цієї смачної страви.

       Для самостійних прогулянок ми пропонуємо Вам знайомство з багатовіковими ресторанними традиціями міста, про які Ви безсумнівно чули:
"Дім легенд" - казковий будинок, де живе сажотрус і оживають чудеса.

     

"Криївка" - секретне місце в центрі Львова, куди потрапити можна тільки знаючи пароль.

    
"Пошта на Друкарській" - поштове відділення міста, де можна побачити величезну колекцію листівок і спробувати фірмовий поштовий кави і смачні десерти.

     
"Гасова лямпа" - тут Ви можете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичні настойки: "бензівку", "нафтівку", "гасівку".

    
"М'ясо і справедливість" - ресторан, де живе і керує львівський кат. Величезний вибір М'ясних страв!

    
"Львівська копальня кави" - де Ви можете спуститися в шахт і подивитися, як видобувають каву під землею.

    
"Під золотою розою" жидівська кнайпа, де в меню відсутні ціни і за кожну страву доведеться торгуватися.

    
"Найдорожча ресторація Галичини (" Масони ") - це найвищі ціни Львова. Спробуйте знайти її серед житлових квартир будинку! Список оригінальних" кнайп "у Львові з кожним роком збільшується, але якщо Ви не відвідали як мінімум одне з цих закладів - Ви не були у Львові.

     

   Відпочинок на Різдво у Льовові відкриває для Вас традиції свята з яскравими обрядами та барвистим святкуванням