2 жовтня

Опис

    “Це схоже на Версаль. Але це не Франція XVII століття, а сучасна Україна. Дивовижно, що такі палаци й парки на величезній території були влаштовані для однієї людини не за часів абсолютизму, а в європейській країні ХХІ століття, яка називається демократичною”, ось як описують колишню приватну резиденцію "Межигір'я" колишнього президента України Віктора Януковича. Сьогодні друзі, кожен з Вас, зможе відчути себе "ПРЕЗИДЕНТОМ", а також відвідаємо унікальний парк "Добропарк" України!

   "Добропарк" це проєкт ландшафтного парку сім`ї Добруцьких. Любов до рослин у Ігоря та Олени Добруцьких з’явилася дуже давно, ще з часів, коли сім’я вирішила засадити, на той час ще пусту ділянку поряд з будинком найрізноманітнішими деревами, кущами та квітами.

   Подружжя висаджувало улюблені колекції рослин: гортензії, магнолії, сакури, бузок, декілька сортів берези та хвойних дерев, понад 20 тисяч тюльпанів та ін. З часом ці колекції доповнювалися унікальними сортами, які подружжя привозило після поїздок всесвітньо відомими садами Англії, Франції, Голландії та Бельгії.

 

   Часто, шляхом спроб та помилок, щось приживалось, щось ні, але в будь-якому разі – це додавало досвіду, зароджувало їх велику мрію. Рослин ставало так багато, а місця так мало, що подружжя вирішило знайти локацію, де б можна було реалізувати усі задуми. Після такого сміливого рішення розпочалися пошуки території, які тривали понад два роки…

   Врешті-решт локацію було знайдено! Мальовничі простори, безкрає небо, якомога далі від забудов та водночас поруч з Києвом. Велич та різноманіття ландшафтних форм, як на макеті України, територія об’єднала в собі і рівнини, і луги, і пагорби. 

 

 Безшумно протікаючу річечку, що живить навколишні озера. Це місце, де в максимальному симбіозі та балансі рослини, вода, земля і небо.Локація з неймовірною енергетикою відразу припала до вподоби родині Добруцьких. Після декількох відвідувань локації з’явилася і його назва – "ДОБРОПАРК".

 

 Перших своїх відвідувачів "Добропарк" зустрів у 2020 році та подарував 1 270 000 тюльпанів, лавандову галявину, самшитову долину, сад петуній та поля ліатрісу. Мета засновників на найближчі 5 років – перетворити Добропарк на кращий парк в Україні. 

 Далі ми з Вами вирушемо до "Межигір'я".  «Межигір’я» – це пам’ятка. Причому – пам’ятка всеукраїнського масштабу. Межигір’я розташоване у с. Нові Петрівці під Києвом. Тут знаходиться будинок, в якому жив Янукович – знаменита «Хонка».

   Але Хонка – не саме грандіозне, що є в Межигір’ї. Так, насамперед Межигір’я – це прекрасний ландшафтний парк на крутому правому березі Київського водосховища. Площа його – величезна, навіть немає сенсу озвучувати цифри, все одно в голові не поміщається.

   Тут не тільки висаджено величезну кількість декоративних рослин, але також облаштовані каскади ставків з фонтанами.

 

   Вода настільки чиста, що в ставках Межигір’я із задоволенням живе форель і почувається, напевно, саме «як риба у воді».

   На одному з берегів – окремо розташована будівля, це сауна. Гламурненько… При сауні є ще одна фішка Межигір’я – купіль самурая. Хто бував в Карпатах – той знає таку річ як «чани». Ось і тут теж встановлений великий казан, вода в якому підігрівається палаючими дровами, а в ній розслабляється…самурай.

   З височини, на якій стоїть будинок, можна спуститися вниз, до берега «Київського моря» – так називають Київське водосховище, утворене греблею ГЕС на Дніпрі, розташованої в районі Вишгорода. Можна прогулятися по персональній набережній. Це зараз тут народу повно, а раніше, мабуть, по асфальтованій доріжці гуляла лише одна людина. Ще, можливо, декілька наближених осіб…

   А можна покататися на кораблику. Дерев’яний корабель – дебаркадер. Він не ходить на своєму ходу, це такий плавучий готель-ресторан.

   В окремій будівлі є парк раритетних машин. Тут уздовж однієї стіни стоять радянські раритетні машини: ЗІЛи, ЗІМи, Чайки і чомусь ще й три «горбатих» Запорожця. До речі, дуже миленькі машинки, за що їх так некрасиво обізвали?..

   А вздовж іншої стіни – військові машини часів Великої Вітчизняної війни. У відмінному стані. А ще в кутку пара дуже старих і дорогих іномарок: Бентлі, Шевроле і КДВ (попередник Ауді).

 

   Також тут є ще гостьовий будинок (чомусь називають будиночком Путіна, хоча він там жодного разу не ночував), музей алкоголю, вольєр з фазанами, загін зі страусами, величезна мальовниче поле для гольфу і ще деякі пам’ятки, до яких прохід закритий.

   У гарну погоду на вихідних багато відвідувачів.

  

Запрошуємо Вас приїхати – і переконайтися самим чи насправді  Межигір'я схоже на Версаль та відвідаємо унікальний парк «Добропарк»!

 

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!