Графік виїздів...

Опис

  

Скадовськ — чудове, сонячне, цілюще місто-курорт. Пляжі, катери та найбільший в Україні острів, де снідають креветками та ще багато цікаво...

 Липень                10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31
 Серпень   3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30


 
 Скадовськ - місто районного значення в Херсонській області, адміністративний центр Скадовського району. Це порівняно молоде місто, але ще в 1896 році були проведені дослідження і зазначено, що води Джарилгацької затоки відзначаються своєю постійною прозорістю. Процентний вміст солі у воді більше, ніж у відкритому морі, крім того, вода містить значну кількість сполук йоду.

 

Скадовськ - це:

  • місце, яке містить в собі курорт національного значення
  • природну дитячу здравницю c лікувальним потенціалом
  • тут знаходиться унікальний і єдиний в Європі безлюдний острів Джарилгач 
  • екологічно чисті продукти завдяки найбільш потужному агропромисловому комплексу
  • морський торговельний порт
  • розвинена зрошувальна система каналів
  • унікальний клімат
  • повітря, насичене бромом, йодом, озоном
  • лікувальна грязь по всій затоці
  • термальні джерела

    Скадовськ - це 5 місяців теплого моря, м'який клімат, велика кількість розважальних заходів, зречення від суєти, парк атракціонів, аквапарк, затишне місто з добре розвиненою інфраструктурою. Це місто, яке поєднує в собі відпочинок, професійний спорт, аматорські змагання в різних дисциплінах, історичні екскурсії, фестивалі, концерти під відкритим небом і багато іншого, що не дозволить відпочиваючим забути це місце.

 

    Також Скадовськ може похвалитися розмаїттям кухні (справжній рай для любителів морепродуктів). Тут є історичний музей, парк розваг, дельфінарій, можна замовити туристичні та історичні екскурсії. І як на будь-якому морському курорті такі активності, як батути, водні гірки, аквабайки, скутери, гідроцикли, байдарки, вейкбординг, серфінг, вітрильний спорт та багато іншого.

 

    Скадовськ відомий як лікувальний і оздоровчий центр. Щороку батьки сюди везуть на відпочинок своїх чад. Для цього створені всі умови. Берег досить пологий, а море - тепле. Скадовськ - це відмінний варіант для сімейного відпочинку з маленькими дітьми. Вагомий аргумент на користь відпочинку в Скадовську - його відносна дешевизна. При цьому набір розваг тут вже не поступається багатьом відомим курортам.

 

    Скадовськ дарує гостям міста унікальний за своєю красою тваринний і рослинний світ. Познайомитися з ними можна, наприклад, в ході екскурсії в біосферний заповідник Асканія-Нова. В унікальному музеї під відкритим небом збережені сліди древніх цивілізацій у вигляді курганів і скіфських баб. Там живуть дрохви, лами, сайгаки, нанду, ему та інші тварини, безліч з яких занесені в Червону книгу.

Якщо ти хочеш тиху спокійну відпустку, тепле море (тут без варіантів) і відносно бюджетний відпочинок - ласкаво просимо в Скадовськ, ти не пошкодуєш... 

 Поспішайте замовити подорож якнайшвидше!!! Займайте кращі місця!!!

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!