25 травня

Опис

    “Це схоже на Версаль. Але це не Франція XVII століття, а сучасна Україна. Дивовижно, що такі палаци й парки на величезній території були влаштовані для однієї людини не за часів абсолютизму, а в європейській країні ХХІ століття, яка називається демократичною”, ось як описують колишню приватну резиденцію "Межигір'я" колишнього президента України Віктора Януковича. Сьогодні друзі, кожен з Вас, зможе відчути себе "ПРЕЗИДЕНТОМ", а також відвідаємо найбільшу страусину ферму України!

   «Межигір’я» – це пам’ятка. Причому – пам’ятка всеукраїнського масштабу. Межигір’я розташоване у с. Нові Петрівці під Києвом. Тут знаходиться будинок, в якому жив Янукович – знаменита «Хонка».

   Але Хонка – не саме грандіозне, що є в Межигір’ї. Так, насамперед Межигір’я – це прекрасний ландшафтний парк на крутому правому березі Київського водосховища. Площа його – величезна, навіть немає сенсу озвучувати цифри, все одно в голові не поміщається.

   Тут не тільки висаджено величезну кількість декоративних рослин, але також облаштовані каскади ставків з фонтанами.

 

   Вода настільки чиста, що в ставках Межигір’я із задоволенням живе форель і почувається, напевно, саме «як риба у воді».

   На одному з берегів – окремо розташована будівля, це сауна. Гламурненько… При сауні є ще одна фішка Межигір’я – купіль самурая. Хто бував в Карпатах – той знає таку річ як «чани». Ось і тут теж встановлений великий казан, вода в якому підігрівається палаючими дровами, а в ній розслабляється…самурай.

   З височини, на якій стоїть будинок, можна спуститися вниз, до берега «Київського моря» – так називають Київське водосховище, утворене греблею ГЕС на Дніпрі, розташованої в районі Вишгорода. Можна прогулятися по персональній набережній. Це зараз тут народу повно, а раніше, мабуть, по асфальтованій доріжці гуляла лише одна людина. Ще, можливо, декілька наближених осіб…

   А можна покататися на кораблику. Дерев’яний корабель – дебаркадер. Він не ходить на своєму ходу, це такий плавучий готель-ресторан.

   В окремій будівлі є парк раритетних машин. Тут уздовж однієї стіни стоять радянські раритетні машини: ЗІЛи, ЗІМи, Чайки і чомусь ще й три «горбатих» Запорожця. До речі, дуже миленькі машинки, за що їх так некрасиво обізвали?..

   А вздовж іншої стіни – військові машини часів Великої Вітчизняної війни. У відмінному стані. А ще в кутку пара дуже старих і дорогих іномарок: Бентлі, Шевроле і КДВ (попередник Ауді).

 

   Також тут є ще гостьовий будинок (чомусь називають будиночком Путіна, хоча він там жодного разу не ночував), музей алкоголю, вольєр з фазанами, загін зі страусами, величезна мальовниче поле для гольфу і ще деякі пам’ятки, до яких прохід закритий.

   У гарну погоду на вихідних багато відвідувачів.

  

    Далі ми їдемо на прогулянку еко-комплексом "Долина страусів", і теж поблизу Києва.

   Еко-комплекс "Долина страусів" – найбільша в Україні страусина ферма. Її територія займає площу у 18 га. Перше поголів’я страусів завезли з Бельгії в 2001р., сьогодні кількість птиці перевищує двісті одиниць. Вони чудово адаптувалися до українського клімату і вітчизняних кормів.

   На фермі можна побачити сім’ї дорослих страусів із страусятами віком від одного дня до трьох місяців, відвідати міні-зоопарк. Ресторан-корчма "Долина страусів" пропонує різноманітні страви з страусятини. Для дітей працює ігроленд, де є наступні розваги: стрільба з лука; стрільба в тірі; метання сокир; катання на веломобілях; батути. Проводяться страусині забіги, також можно замовити катання на страусі.

    

   Окрім того, на території ферми є магазинчик сувенірів, де продають пір’їнки, всяку сувенірну продукцію, шкарлупу і цілі яйця. Також на території ферми є ресторан де можна скоштувати страви з страусятиниВідвідування відомих парків завжди залишає позитивні емоції. Що може бути більш позитивним для душі, ніж побути серед зелені, у води, пройтися стежками, подивитися визначні пам'ятки, які залишила історія в цих парках.

Запрошуємо Вас приїхати – і переконайтися самим чи насправді  Межигір'я схоже на Версаль та відвідаємо найбільшу страусину ферму України!

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!