14 листопада

Опис

   Новий рік… Це неймовірна радість для більшості дітлахів та й для нас дорослих. Щось казкове, щось неймовірно яскраве. Тому ми з Вами відправимось за новорічним настроєм на фабрику новорічних іграшок що під Києвом.

   Ну а який Новий рік без ялинки? Ну а яка ялинка без прикрас? Без різнокольорових блискучих скляних кульок. Виходить що кульки формують новорічний настрій, то ж давайте разом із Вами цей настрій запалимо у наших серцях.

   Туристична агенція "Вікторія-тур" запрошує Вас у подорож яскравого дитинства аби ще раз повернутись у нього та зрозуміти, що ми усі в душі завжди - маленькі діти.

 

   А що ви знаєте про ялинкові іграшки? Українські іграшки виготовляються вручну, це досить складна і трудомістка робота. Щоби бути такими красивими і оригінальними, ялинкові прикраси проходять багато процесів, які Ви зможете побачити під час нашої подорожі.

 

    

   Передноворічна метушня змушує нас вірити в диво, чекати здійснення мрій. Очікують дива не тільки діти, а й дорослі, хоча вони вже давно не вірять у казки, але в душі кожен немов дитина очікує чогось нового та неймовірного.

   Тут, на фабриці відчуття свята просто літає в повітрі. Відчуття свята, яке приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...  

       

    На фабриці ви зможете не тільки подивитися, а й придбати «свіжовидуті» різнокольорові дива. І навіть більше – зробити подарунковий надпис на іграшці, побажати щось гарне для найдорожчої людини чи доброго друга – де ще у Вас буде така можливість?

    

  Для найменших особливо цікаво буде відвідати пошту Діда Мороза і навіть написати йому листа. А старшим - побувати в Музеї ялинкової іграшки й побачити справжні шедеври і новітні технології виготовлення прикрас з різних куточків нашої планети. 

  

     Фабрика новорічних іграшок це не єдина казка куди Ви потрапите в цій подорожі, далі ми прямуємо до Києва в "Морську казку" це місцевий океанаріум, який відкриває перед Вами двері іще в одну казку.

   Так склалося, що в Україні слово «океанаріум» асоціюється у першу чергу з численними дельфінаріями, що виникають повсюдно у всіх крупних та не дуже містах країни. Але що ж таке океанаріум насправді? У першу чергу, це – музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети. Саме таким і є київський океанаріум «Морська казка».

   Відразу на вході відвідувачів зустрічає  гроза морів – легендарний корсар, який  проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий  дерев’яний  корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей. 

   З корабля ми потрапляємо у  світ Амазонії, а також перлину "Морської казки" - відкритрий басейн із морськими скатами. А  далі  - підводний  тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою! Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах.

  

   Вихід з тунелю оформлений у стилі підводного човна капітана Немо. Шість унікальних біотопів-акваріумів із різноманітними гідробіонтами чекають на вас у ілюмінаторах човна. Зграйки різнокольорових яскравих рибок метушаться туди-сюди, креветки-лікарі та креветки-верблюди помахують антенами, м’які корали проводжають гостей хвилеподібними рухами своїх чудернацьких тіл.

   І ось перед вами найбільший акваріум – 17-тонний «акулячий дім». Три чорнопері рифові акули повільно рухаються по широкому колу, уважно дивлячись глядачам у очі, коли пропливають біля скла.

 

   На виході з центрального залу компактно вміщена «Немо-зона» - десяток акваріумів із різними видами оцилярисів (улюбленцями не тільки дітей, а й дорослих – рибками-клоунами).

   Але серед мешканців будуть не тільки кумедні та яскраві рибки-клоуни. Найотрутніші риби у світі – риба-камінь та риба-собака (та сама риба-фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні) також чекають на гостей у своїх водних домівках задля того, щоб вразити вашу уяву.

 

   У «Морській казці» кожен відвідувач може не тільки поринути у атмосферу магічного оточення підводного світу, але й стати свідком щоденних ексклюзивних шоу з водними мешканцями – шоу годування акул, морських черепах, піраній та забавних скатів. 


Тільки сьогодні здійсняться Ваші дитячі мрії!

 

 

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!