Графік виїздів...

Опис

    Прийшло довгоочікуване літо. Тим людям, які бажають в повній мірі відчути на собі вплив субтропічного клімату, такого, як на узбережжі Кримського півострова, і трохи заощадити на свій відпочинок, найкращим варіантом є популярне курортне селище Залізний Порт.

 Червень     27, 30
 Липень                3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30
 Серпень   2, 5, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29

 

     Це той курорт, який припаде до душі всім дорослим і дітям. Родзинкою селища є широкий піщаний пляж.     Відпочинок в ньому і ціни Вас приємно порадують. Розвинена інфраструктура може запропонувати якісний сервіс і безліч різноманітних розваг.

  Під час вечірніх прогулянок по набережній можна посидіти в затишному кафе, барі чи ресторані. Для молоді є величезна кількість сучасних дискотек з розважальними програмами.

   

Аквапарк 

   Аквапарк у Залізному Порту – один з найбільших і безсумнівно найпопулярніший аквапарк Чорноморського узбережжя Херсонської області. На території аквапарку функціонує 7 гірок. Представлені спуски як відкритого, так і закритого типу. Найпопулярнішим атракціоном є спуск «Спіраль», він призначений для дуже швидкого, блискавичного спуску. До числа швидкісних спусків можна віднести конструкцію «Твістер», особливість цієї гірки у тому, що вона складається з двох переплетених труб. Продумано у аквапарку розваги і для великої компанії.

    

  Гірка «Веселка» – це комплекс з декількох гірок, які йдуть паралельно одна одній. Є атракціон «Воронка», на ньому захоплюючий спуск по закритій трубі закінчується не менше захоплюючим обертанням на дні величезної чаші-воронки. Послуги і розваги Для максимально зручного катання кожному туристу у аквапарку під заставу видається спеціальний килимок. Ще однією родзинкою Залізного Порту є розвинена система швидкого харчування, а також безліч лотків з освіжаючими напоями.

Нічний відпочинок в Залізному Порту

  

   Вдень - сонце, море, ввечері-музика, танці ...
  Хто може уявити собі молодіжний відпочинок на морі без нічного життя? Без запальний танцпол? Саме там відбувається знайомство з новими людьми, де плаває на хвилі музика, отримуючи незабутній адреналін.
  Але похід в нічному клубі б'є дуже сильно по бюджету. Ви бажаєте відвідати самі класні клуби?
  Туристична компанія Вікторія-тур допоможе здійснити Ваші бажання. Клуби "Мохіто" "Бамбінос", "Тарантіно", "Цунамі", "Briz" і "Стамбул" є епіцентри нічного життя Залізного Порту. Вони з сезону в сезон залишаються на піку популярності.

Поспішайте замовити подорож якнайшвидше!!! Займайте кращі місця!!! 

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!