Графік виїздів...

Опис

  Літо, сонце, море, пляж... Запрошуємо відпочити в чудовому містечку - Южне. 

 Червень      23, 27, 29
 Липень    2, 5, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29
 Серпень     1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 

   В останні кілька років керівництво міста Южний активно залучає інвесторів для розвитку туристичної галузі. Будуються парки і сквери, по всьому місту асфальт на пішохідних доріжках замінюється на бруківку, створюються велодоріжки зі спеціальною розміткою та знаками, планується спорудження великого розважального туристичного комплексу, пристані для катера на підводних крилах і стоянка для яхт. 

    Южний - дуже чисте місто! У ньому розташована велика кількість нових зручних лавок, і майже у кожної з них знаходиться урна для сміття. Тому ви рідко побачите навіть кинуті на прогулянкові доріжки недопалки цигарок, не кажучи вже про більш великому смітті.

   Мала кількість транспорту дає місту важливу перевагу:  повітря набагато чистіше, ніж в сусідній Одесі, забрудненої великою кількістю вихлопних газів від автомобілів. А замість цього в місті Южний - приємний специфічний запах моря!

   Багато, вперше відвідавши місто, дивуються його чистоті і красі. Сподіваємося, і ви його оціните!

       Найголовніше розвага в місті Южний влітку - це, звичайно ж, купання в морі! У Южному є непогано обладнаний пляж з хорошим дрібним піском, роздягальнями, душовими кабінками, навісами і шезлонгами напрокат. Вхід на пляж безкоштовнийНа його території розташовано чимало кафе, де Ви можете перекусити і випити прохолодних напоїв. Також при вході на пляж продається безліч інвентарю для пляжу і купання. Але, як завжди в таких випадках, все це дешевше купити на міському ринку або в магазинах в самому місті.

 Поспішайте замовити подорож якнайшвидше!!! Займайте кращі місця!!!

 

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!