12 травня

 

  

Опис

Запрошуємо Вас відвідати столицю нашої мальовничої України місто Київ. 12 травня ми побуваємо в Національному ботанічному саду, де зацвіте бузок - символ травня, весни та кохання. Також на Вас чекає казкова зустріч із мешканцями найбільшого в Україні приватного зоопарку "12 Місяців"- парку щасливих тварин, де ми зможемо не лише побачити тваринок, а й погодувати їх, поспостерігати за їх поведінкою, манерою спілкування та іграми. 

  Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка - це великий історико-біологічний комплекс в центрі  Києва-одне з улюблених місць відпочинку городян і гостей столиці. Цьому сприяє унікальна структура саду. За задумом засновників, комплекс повинен був відображати широту природи України і всієї Євразії.

 Сад бузку (Сірінгарій) - один з найбільш декоративних коллекціонно- експозиційних ділянок саду, який вже давно став його своєрідною візитною карткою.

   Будівництво сірінгарію почалося в 1948 році за проектом і під безпосереднім керівництвом талановитого ландшафтного архітектора Л. І. Рубцова. Площа сірінгарію становить 2,45 га. В основу створення належить регулярне планування, яке дало можливість найбільш раціонально розташувати на порівняно невеликій території значну кількості сортів, сприяє зручному їх огляду, забезпечує рівномірне розміщення відвідувачів під час цвітіння бузку.

 

Розташований Сірінгарій на різнопологому Дніпровському схилі у вигляді великого різнобарвного квітника над Видубицьким монастирем. З найвищого місця саду бузку відкривається чудова панорама Дніпра і Задніпровських далейВидубецького монастиря. Все це в комплексі захоплює, глибоко вражає і приваблює відвідувачів.

   Колекція бузку Національного ботанічного саду складає 21 вид (з 28 існуючих в природі), близько 90 сортів і більше 90 декоративних гібридів. Загальна кількість кущів сірінгарію становить близько 1500 шт.

 

   Селекційна робота з бузком розпочато в 1957 році, результатом якої нині є сорти: Богдан Хмельницький, Тарас Бульба, Вогні Донбасу, Полтава, Рожева хмараЛеся Українка та 8 високодекоративних спонтанних гібридів, які згодом отримають статус сорту.

   Сірінгарій за кількістю сортів лише трохи поступається окремим зарубіжним колекціям, але за витонченістю планування, пишності кущів і надзвичайно густому щорічного цвітіння, красою пейзажів залишається неперевершеним.

Зоопарк «XII місяців»

  Шанувальники телеканалу Animal Planet або передачі «У світі тварин» напевно віддали б багато за пригоди в африканській савані або лісах північних широт. Досить маятися порожніми фантазіями! Всі мрії про екзотичних тварин і птахів чекають вас буквально в 40 хвилинах їзди від Києва. У селі Демидів Вишгородського району на території приблизно в 22 футбольних поля круглий рік під відкритим небом працює зоопарк «XII місяців» з дивовижними і незвичайними тваринами з усіх куточків світу.

 

  Зоопарк «12 місяців» - перший в Україні парк тварин, який створювався не як інвестиція, а як реалізація дитячої мрії київського мільйонера. Це успішний бізнесмен, який виріс на книгах англійського натураліста Джеральда Даррела. Ім'я власника - Михайло Пінчук. В адміністрації зоопарку запевняють, що його більше відомий однофамілець Віктор Пінчук не має до нього ніякого відношення. Результат перевершив всі очікування - це єдиний в нашій країні зоопарк, який працює 365 днів у році. Тут ви зможете насолодитися повноцінним спілкуванням з тваринами: годувати їх з рук, гладити поні і карликових свинок.

 

 

   «12 місяців» - найбільший приватний зоопарк на території України. Завдяки спеціальному плануванню ви не відчуєте тісноти: приміщення і вольєри розташовані таким чином, що ви відчуєте себе в невеликому охайному місті. Тільки замість будинків тут вольєри, а все населення складається з тварин. У Демидові «квартири» для звірів взагалі побудували з запасом - просто помножили прийняті у європейських колег норми на два. Якщо вам здасться що вольєр порожній, то швидше за все тварина спить в критій частині своїх двох-або трикімнатних апартаментів. Всі клітки облаштовані за прикладом чеських зоопарків і максимально передають реальні умови життя - в їх оформленні ви помітите траву, листя, колоди або лозу.

  

 

 «12 місяців» - це єдиний зоопарк в стилі Дісней. Тут ви зможете повечеряти в величезному замку, копії палацу Нойшванштайн: саме його ви бачили на заставці мультиків студії Уолта Діснея. Поруч з замком ви прогуляєтеся уздовж штучного озера з осетрами, їх дозволяють ловити - за доплату, зрозуміло. На центральній площі ви відпочинете на лавочках, спробуєте смачне морозиво і освіжаючі напої. А ще ви зможете помилуватися казковим фонтаном, розташованим біля палацу - це справжній витвір мистецтва.

Дорослих тут чекає маса вражень, а дітей - незабутні позитивні емоції.

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!