21-22 грудня

Опис

  Кожен з нас чув про Львів - це чарівний куточок України. Тут навіть думається інакше, адже місцевий колорит просто вражає і забирає Вас в інший всесвіт.  Львів залишається в пам'яті того, хто побував тут назавжди! Це місто взяло все найкраще з усіх країн, до складу яких входив, і з величезним задоволенням ділиться з жителями і туристами цією спадщиною. А гостинності місцевих жителів може кожен позаздрити  

   В перший день нашої подорожі на Вас чекає пішохідна екскурсія по старовинному Львову!

 

  Не просто так це місто називають культурною столицею України. Прогулюючись вузькими вуличками і вдихаючи аромат кави, просто неможливо не оглянути всі визначні пам'ятки Львова, кількість і багатогранність яких просто вражають. Кафедральний собор, будівництво якого було розпочато ще в далекому 1360 році. Ще однією архітектурною і культурною спадщиною є Домініканський костел, який одним своїм виглядом викликає невимовний захват. Площа Ринокє улюбленим місцем туристів, а також - це центральна площа міста, яка з давніх давен і до сьогодні служить місцем вирішення найважливіших питань. У вас навіть є можливість поглянути на шматочок Австрії, помилувавшись місцевою Ратушею.

 

Собор Святого Юра - шедевр архітектури бароко

 

 Пам’ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу

 

 Церкву Св.Ольги і Єлизавети

 

Парк Високий Замок

   

  Більш повно дізнатися історію та культуру Львова можна відвідавши парк Високий замок. З цим місцем пов’язано безліч історій і легенд. Сюди приїжджають, щоб відпочити душею, вдихнути ковток історії, насолодитися незабутніми пейзажами околиць. Замкова гора Львова, в прямому сенсі, є серцем цього унікального міста. Тут відбувалися неймовірні події, що залишили слід в історії всього українського народу.

 

Пивоварня "Львівярня"

   Далі на Вас чекає музейно-культурний комплекс пивної історії - "Львіварня". На 3-х поверхах у 10 експозиційних залах зібрано понад 200 експонатівчастина з яких – ігрові та інтерактивні. Кожен із залів розповідає про одну з епох вісторії пивоваріння – починаючи від стародавніх часів і закінчуючи нашими днями.

  

    Доречі славетна пивоварня була заснована у 1715 році. Король Ян Казимир надав монахам єзуїтам визначне право побудувати в передмісті Львова пивоварню, де й досі варять «своє і добре» пиво. За часів Австро-Угорщини підприємець Роберт Домс, згідно зі світовими тенденціям того часу, розпочав тут технологічну революцію пивоваріння. Він був одним із перших, хто підійшов до облаштування виробництва по-новому, запозичивши найсучасніші технології з Європи.За радянських часів пивоварня була одним із найпотужніших виробників пива в УРСР та мала назву «Колос».Про популярність пива зі Львова свідчать етикетки із міжнародними позначками Аерофлоту та Торгмортрансу, яких не мало жодне інше пиво Союзу.

  

    Наприкінці екскурсії гості музею потрапляють до зали, де наочно демонструється процес пивоваріння. Крім того, відвідувачі можуть продегустувати продукцію Carlsberg Ukraine – станом на поточний момент це 4 сорти пива (в тому числі і «Львівське 1715» та «Robert Doms American style Ale»), надалі компанія має намір збільшити їх кількість до 12-ти. При цьому«Львіварня» є не тільки музеєм, але і культурним простором.

  

       Для самостійних прогулянок ми пропонуємо Вам знайомство з багатовіковими ресторанними традиціями міста, про які Ви безсумнівно чули:
"Дім легенд" - казковий будинок, де живе сажотрус і оживають чудеса.

   

"Криївка" - секретне місце в центрі Львова, куди потрапити можна тільки знаючи пароль.

  
"Пошта на Друкарській" - поштове відділення міста, де можна побачити величезну колекцію листівок і спробувати фірмовий поштовий кави і смачні десерти.

   
"Гасова лямпа" - тут Ви можете зустріти творців гасової лампи і покуштувати незвичні настойки: "бензівку", "нафтівку", "гасівку".

  
"М'ясо і справедливість" - ресторан, де живе і керує львівський кат. Величезний вибір М'ясних страв!

  
"Львівська копальня кави" - де Ви можете спуститися в шахт і подивитися, як видобувають каву під землею.

  
"Під золотою розою" жидівська кнайпа, де в меню відсутні ціни і за кожну страву доведеться торгуватися.

  
"Найдорожча ресторація Галичини (" Масони ") - це найвищі ціни Львова. Спробуйте знайти її серед житлових квартир будинку! Список оригінальних" кнайп "у Львові з кожним роком збільшується, але якщо Ви не відвідали як мінімум одне з цих закладів - Ви не були у Львові.

   

Це місто, яке проникає навіть в найглибші частинки вашої душі і оселяється там. Він прекрасний! Як багато загальних слів... Можна годинами звиватися в красномовних, рясних словоформах і все хороше, що тільки можна знайти в словнику – легко можна застосувати до Львова.
Не вірите? Вважаєте нас упередженими? Ха! А ви приїжджайте сюди! Скуштуйте ароматної кави або живого пива! Погуляйтися вулицями міста... Загалом, про Львів ніхто не розповість краще, ніж він сам!

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!