19 грудня 

 

Опис

  Чи доводилося Вам мчатися посеред засніжених гір на санях Святого Миколая чи розповідати Чудотворцю свої мрії та отримувати від нього подарунок? Нині таке можливо – до уваги батьків та їхніх діток.

   В цей день ми запрошуємо всіх дітей та батьків в найчарівніший край нашої України в далекі та казкові Карпати, в край великих смерек та прозорих річок, в край, де казки оживають та збуваються всі дитячі мрії - в резиденцію Святого Миколая. Казкова подорож за бажаннями та чудесами. 

   

   ЦЕ БУДЕ НАЙСПРАВЖНІША КАЗКА з незабутніми враженнями та подарунками!

    Отож, розпочнемо нашу подорож Карпатами із с. Пістинь, щоб познайомитись зі Святим Миколаєм. 

   Це будуть захоплюючі пригоди - нас чекає індивідуальна аудієнція з Миколаєм. Ми відвідаємо його будиночок, побачимо його спальню, його вбрання, крісло та кабінет, побачимо величезну кількість листів від дітлахів з різних міст та держав. Ми будемо спілкуватися та отримаємо самі найсмачніші подарунки «Миколайчики». 

   

   У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, з ласки Божої на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».

  Комплекс включає власне Будинок Святого Миколаяа також музей етнографії, дитячу залізницю, невеличкий зоопарк з тваринами. У садибі Святого Миколаязбудованій в традиційному карпатському дерев’яному стилі, Ви можете сходити на виставку новорічних ялинкових прикрас, повчитись створювати красу на майстер-класахта, звичайно, зустрітись із самим Миколаєм. Цілий рік тут працює пошта, куди діти можуть написати листа з бажаннями чи скаргами. Вони лишають тут свої малюнки та інші витвори, а з собою беруть чудовий настрій.  

   

   Навколо будинку розташовані дерев`яні скульптури різних казкових героїв і будиночки для дітей.

   Хочемо нагадати!!! Дітлахи обов`язково отримають подарунок з рук Святого Миколая і зможуть загадати бажання біля ялинки самого шановного в Україні святого. Подейкуютьщо якщо, загадавши бажанняторкнутися однієї з іграшок на ялинці і відчути при цьому тепло, то бажання неодмінно збудеться. Святий Миколай щороку отримує масу листів від дітей і за допомогою своїх помічників виконує найзаповітніші дитячі бажання.

   Що ж можна побачити під час поїздки до "Маєтку cвятого Миколая" на Косівщині?

   У гуцульському дерев’яному будинку облаштовано робочий кабінет та світлицю Святого Миколаяде він разом із своїми помічниками працює без вихідних весь рік, а 19 грудня запрягає коней і на санях виїжджає з маєтку, щоб розвезти дітям подарунки. Якщо йому по дорозі трапляються хлопчики й дівчатка, він обов’язково зупиняється, розпитує їх про добрі вчинки, що вони зробили, а тільки потім дає подарунок. А за нікчемні вчинки соромить.  

 

   Відкритий майстер-клас дитячої іграшки, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Можна побачити, як люди вітали одне одного з Різдвом Христовим та Днем Св. Миколая у давні часи. Іграшкові Діди Морози та Санта Клауси зайняли цілу полицю. Вони були виготовлені у різних країнах світу і надіслані до маєтку в подарунок. Під стелею яскраво світиться люстра, прикрашена сріблястими скляними фігурками ангелів-охоронців.

   Також у маєтку є кімната-музей природи, яка розповідає про тварин та рослини мальовничих Карпат. У кімнаті відпочинку можна зручно розміститися на різьблених дерев’яних лавах, визирнути у віконце і помилуватися природою цього прекрасного місця. У майстер-класі всі охочі можуть власними руками зробити для себе іграшку із спеціальних заготовок, спробувати навчитися народних ремесел: різьби та інкрустації, писанкарства, вишивки, килимарства, гончарства, мосяжництва, бондарства.

 

   У будинку Миколая в Пістині працює пошта Чудотворця, якому надходять листи від дітвори з усіх куточків України (уже одержано більше десяти тисяч листів). І Ви також маєте змогу написати йому.

 Для листування з Святим Миколаєм він залишає Вам свою адресу:

Пошта Святого Миколая

НПП "Гуцульщина"

вул. Дружби, 84

м. Косів, Косівський район

Івано-Франківська область, 78600

  

   Парк пошив костюми для Миколая та його помічників, щорічно проводить благодійні акції «Подарунки від Святого Миколая», театралізовані свята «Ой, хто, хто Миколая любить» і багато інших заходів. Діти тому не тільки звертаються до Миколая письмово. Вони масово приїжджають до нього у гості впродовж усього року і розповідають йому про свої родини, друзів, про добрі справи. І кожен школярик намагається своїми руками зробити якусь іграшку чи маленький сувенір. Хлопчики й дівчатка залюбки дарують музею свої ручні роботи, а з собою беруть гарний настрій і чудові враження.

 

 Охороняють Маєток різноманітні казкові герої, зроблені з дерева майстрами-умільцями. Облаштоване тут місце і для вогнища, навколо якого розташовані крісла дванадцяти чеснот: мудрості, справедливості, сміливості, поміркованості, покірності, щедрості, чесності, любові до ближнього, помірності, терпеливості, старанності, працелюбності.

   Взимку, коли все навколо покрите білим пухнастим снігом - зруб здається справжнім казковим палацом, навколо якого розмістилися вирізані з дерева фігурки улюблених дитячих персонажів, іграшкові будиночки з казковими сюжетами, різдвяний вертеп, гойдалки, гірки й каруселі.

 

   Така поїздка запам’ятається надовго, вона наповнить серця і дорослих, і дітей особливим світлом. Тут, у селі Пістинь – особлива аура, тим більше коли навкруги сніг. Гори, засніжені дерева, автентичний дерев’яний будиночок, покої Святого Миколая, у котрих бачиш неймовірні листівки з дитячими мріями... Маєток справді зачаровує.

   Це дивовижно казкове місце! Ми бажаємо всім малятам хоча б раз у житті приїхати сюди і на власні очі побачити казку, яка живе саме тут.

   Садиба дуже гарна, все зроблено з любов’ю! Коли б ви не приїхали, Вас завжди проведуть по кімнатам цього будинку, розкажуть багато цікавого про життя Святого Миколая! І хоча це міні-музей, але дітлахам можна все: посидіти за столом святого Миколая, полежати на його ліжечку, подивитися у його чарівне віконечко, торкнутися подушок, на яких відпочиває казковий дідусь…
   

   А ще можна щось зробити у подарунок Святому Миколаю, принести лист до нього на пошту, загадати бажання біля ялиночки…А якщо вам пощастить, зможете посидіти біля ватри! Ви вірите у казки? У цьому місці неможливо не вірити в них! 

   А далі ми відправимось іще в одне цікаве місто - Чернівці.

   Чернівці часто називають "Маленьким Віднем" або "Маленьким Парижем". А взагалі це місто можна порівняти з будь-яким старовинним містом Європи. Сюди варто приїхати відпочити на вихідні та прогулятися старовинними вулицями та двориками.

    

   Від першої писемної згадки про місто пройшло більше 600 років. Чернівці швидко розвивалися, зокрема, дякуючи вдалій торгівлі. На вулицях можна було почути кілька мов, у магазинах продавали найсучасніше вбрання з Франції, а в кав’ярнях подавали запашну віденську каву. Було у Чернівцях і чимало готелів. П’ять із них розташовувалися на Центральній площі міста, звідки ми й пропонуємо розпочати нашу екскурсію.

 

   На Центральній площі ми завітаємо до дворику ратуші. Якщо Ви опинилися в полудень на Центральній площі Чернівців, не лякайтеся, почувши мелодію «Марічки», що лунає з «нізвідки». Насправді ці звуки виробляє трубач, щодня підіймається на вершину вежі міської ратуші, одягнений в традиційний буковинський наряд.

   З Центральної площі ми продовжимо екскурсію пішохідною вулицею імені О. Кобилянської (кол. вулиця Панська), заглянемо в дворики на цій вулиці - "Італійський дворик" та дворик Німецького народного дому.

   

   Трохи нижче зустрінемо «п’яну церкву»так у Чернівцях називають Миколаївський собор через форму його куполів. Зведений храм у румунському стилі бринковяну, проектував його архітектор Нанеску. Від Успенської церкви ми спускаємось до найстарішої частини міста - на площу Турецької криниці (нещодавно перейменовану на площу Марії).

 

   З Турецького моста відкривається захоплююча панорама на долину річки Прут та лівий берег. На самій площі – криниця, з якої колись брало воду чи не пів-міста. Тепер на площі окрім криниці є фонтан, який побудували до 600-річчя міста, 3-метровий "велосипед Гуллівера", квітковий годинник.

   Далі ми побачимо незвичний будинок-корабель. Існує легенда, що у Чернівцях жили два брати, які мріяли про свій корабель і море. Першу мрію їм втілити майже вдалося.

   На Театральній, яка колись називалася площа Єлизавети, а ще до того Фішпляц, бо саме там торгували рибою, тепер розташований Чернівецький музично-драматичний театр імені О. Кобилянської.

 

 Далі ми познайомимо Вас із архітектурним ансамблем колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, а нині Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича.

 

   Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, у яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де відбувалися єпархіальні засідання. Також Ви відвідаєте діючу церкву Трьох Святителів. Над оздобленням цього храму працювало кілька фахівців високого рівня. Церкву розписував маляр-професор із Відня Карл Йобст.

 

   Увечері, ми пропонуємо Вам пройтись іще раз єдиною пішохідною вулицею міста О. Кобилянської та завітати до Майстерні Карамелі, яка знаходиться в серці міста. Пройти повз просто неможливо, адже яскраві льодяники на вітринах так і манять зайти.

В цей день мрії Ваших дітей здійсняться!!! 

  

 

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!