17 листопада

 

Опис

Що таке Кідландія?

  Саме в дитинстві, коли так хочеться вирости, дорослий світ сприймається як найбажаніша казка. Адже там можна самостійно планувати своє життя, займатися улюбленими і цікавими справами. Кідландію створили, щоб дати змогу дітям відчути себе дорослими, гратися та веселитися, паралельно отримуючи знання і навички, які знадобляться їм у реальному житті. 

  Дитячий парк професій «Кідландія» – це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею. У Кідландії діти – головні. Дорослі можуть потрапити до проекту лише в супроводі дитини. 

 

  Кідландія є найбільшим в Україні інтерактивним розважальним парком. Тут діти можуть знайомитися з різними професіями, заробляти ігрові гроші, витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичувати на банківському рахунку. Маленькі громадяни Кідландії  матимуть змогу у цікавій для них та легкій для сприйняття формі дізнатися про те, як працює економіка в дорослому світі, зрозуміти цінність праці та навчитися відповідально ставитись до грошей.

  50 ігрових станцій Кідландії – від пожежної частини до школи мистецтв, від школи піци до салону краси, – більш ніж 100 професій – від лікаря до пілота, від фотооператора до автогонщика. Таке розмаїття допоможе дитині розширити світогляд, розкрити свій талант, а можливо – знайти свій майбутній фах та улюблену справу.

  Ігрові станції проекту розраховані на дітей різних вікових груп. Кожна дитина віком від 4-х до 16-ти років може брати участь у ігрових активностях. Для малюків до 4-х років також передбачена можливість приємного та корисного перебування в Кідландії із забезпеченням усіх зручностей –  сповивальної зони, зони відпочинку та розваг, цікавих та безпечних саме для цієї вікової групи.

Банк

Молочний завод «Яготинське для дітей»

Універсальна клініка «Оберіг»

Фітнес клуб

Супермаркет «Сільпо»

Салон краси

Кімната для малюків до 4-х років «Кідландік»

Поліція

Пожежна частина

Стоматологія

Телестудія «Кідландія ТV»

Радіостанція «Кідландія FM»

Економіка

  Потрапляючи до Кідландії, можна зрозуміти й відчути на собі, як працює економіка в дорослому світі. Тут є власна грошова система. Грошові одиниці називаються ланди (LD) і випускаються номіналом 1, 5, 10 і 20. Ланди зберігаються в Банку й дійсні на всій території дитячого міста. Є «робочі» станції, де їх можна заробити, а є «розважальні», де їх можна витратити. У Кідландії є Магазин іграшок, де можна придбати сувеніри, іграшки та інші потрібні речі на власні, зароблені ланди, а відтак – навчитися їх «рахувати» й цінувати.

Освіта

  «Навчатися із задоволенням!» – таке гасло надихало нас під час створення Кідландії. Адже добре відомо: діти сприймають лише те, що їм подобається. А що їм подобається найбільше? Звісно ж - грати! В нашому інтерактивному розважальному парку є унікальна можливість в ігровій формі познайомитися з різними сферами професійної діяльності, які можуть допомогти дитині визначитися з фахом на майбутнє, знайти собі хоббі, розкрити новий талант. І все це – весело проводячи час у колі друзів. Ознайомлюючись із дорослим світом в дитячій країні, діти також вбирають і основоположні цінності – повагу до інших, відповідальність, чуйність, відкритість, активність та багато іншого.

Ваші діти проведуть день весело та пізнавально!!!

 

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!