4 грудня 

Опис

   Запрошуємо Вас відвідати столицю нашої мальовничої України м. Київ. Де на Вас чекає цікава екскурсія в "Музеї води"а наприкінці подорожі  туристична агенція "Вікторія-тур" запрошує Вас у подорож яскравого дитинства аби ще раз повернутись у нього та зрозуміти, що ми усі в душі завжди - маленькі діти!

   

   В центрі Києва, на високому пагорбі серед Хрещатого парку стоять дві старовинні водонапірні башти віком більше 130 років, і котрі самі по собі є архітектурними пам’ятниками. В одній з них зараз працює ресторан, а в іншій розмістився Музей води. Музей було відкрито у 2003 році, після реконструкції башти.

   Інша назва Музею води - Водно-інформаційний центр. І дійсно, головна мета Музею води - розповісти відвідувачам про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію в цілому. Цікаво подивитися, який шлях у природі долає вода, випадаючи на землю дощем, усмоктуючись у землю, проходячи різні шари ґрунту, збираючись у підземні ріки.

  

   Вся експозиція розташовується під землею, куди потрібно спуститися на ліфті. Гід розповість про те, як забезпечувався питною водою Київ за давніх часів, скільки вона коштувала, як прокладали перший водопровід. Тут же можна побачити діючу модель артезіанської шпари, довідатися, як улаштований каналізаційний колектор. У ході екскурсії по Музею води відвідувачі довідаються, які етапи очищення проходить річкова вода, перш ніж стане безпечною та придатною до вживання, а також, які фактори погіршують воду на шляху до наших кухонь та ванних кімнат.

       

   Багато частин експозиції динамічні, наприклад, у музеї обладнана ванна кімната із кранами, з яких постійно тече вода: повна ванна, повна раковина, погано відрегульований змив у бачка - це демонстрація нераціонального споживання води.

   У великому басейні плавають дивовижні японські рибки. Якщо піднести близько до води долоні - рибки іноді вистрибують і торкаються долонь своїми губами. Загальний подив викликає й величезний, у половину людського росту, унітаз. В одному із залів музею влаштований грот, пройшовши через який можна побачити різні перетворення та стани води: тут і водоспад, і дощ із грозою.

  

   Музей води в Києві - один із самих цікавих для дітей. Побравши в руки лопатки, дітвора може за своїм розсудом прокласти в піску русло для ріки. А самим оригінальним моментом, який подобається й дітям і дорослим - це пускання мильних бульбашок величезних розмірів. І малята, і їні батьки можуть по черзі стати учасниками незабутнього атракціону - опинитися на кілька секунд усередині велетенської райдужної мильної бульки.

  Новий рік… Це неймовірна радість для більшості дітлахів та й для нас дорослих. Щось казкове, щось неймовірно яскраве. Тому ми з Вами відправимось за новорічним настроєм на фабрику новорічних іграшок що під Києвом.

   Ну а який Новий рік без ялинки? Ну а яка ялинка без прикрас? Без різнокольорових блискучих скляних кульок. Виходить що кульки формують новорічний настрій, то ж давайте разом із Вами цей настрій запалимо у наших серцях.

  А що ви знаєте про ялинкові іграшки? Українські іграшки виготовляються вручну, це досить складна і трудомістка робота. Щоби бути такими красивими і оригінальними, ялинкові прикраси проходять багато процесів, які Ви зможете побачити під час нашої подорожі.

    

   Передноворічна метушня змушує нас вірити в диво, чекати здійснення мрій. Очікують дива не тільки діти, а й дорослі, хоча вони вже давно не вірять у казки, але в душі кожен немов дитина очікує чогось нового та неймовірного.

   Тут, на фабриці відчуття свята просто літає в повітрі. Відчуття свята, яке приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з маленької блискучої новорічної кульки...  

       

    На фабриці ви зможете не тільки подивитися, а й придбати «свіжовидуті» різнокольорові дива. І навіть більше – зробити подарунковий надпис на іграшці, побажати щось гарне для найдорожчої людини чи доброго друга – де ще у Вас буде така можливість?

     

 Для найменших особливо цікаво буде відвідати пошту Діда Мороза і навіть написати йому листа. А старшим - побувати в Музеї ялинкової іграшки й побачити справжні шедеври і новітні технології виготовлення прикрас з різних куточків нашої планети. 

    

Тільки сьогодні здійсняться Ваші дитячі мрії!

Про агенцію!!!

   Туристична агенція «Вікторія-тур» - це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії "Вікторія-тур", завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!